• “ne kadar fedakar olursanız olun gün gelir adı “yapmasaydın” olur...” koca büyük ihtimal “vermeseydin” diyecek
  • kadının karaciğeri geri alabilitesi yok, ne hukuken ne tıbben. zaten karaciğer kendini yenilediği için fiziksel olarak bi kaybı da yok. kadının canı yanmış ve intikam istiyor, durum bundan ibaret. yazık ki aldatmak karşılığında yaptırım olan bir suç değil. tek yapabileceği evliyse boşanmak değilse hayatından çıkarıp unutmak. verdiği organın böbrek olmadığına şükretsin.
  • şu haberi okurken benim ciğerim sızladı.kadın nasıl istemesin.
  • yazık ya...

böyle yutkunurken boğazın düğümlenir, söyleyecek bir şey bulamazsın ya; işte öyle bir olay bu.
  • aldatılma travması, terör mağduru olmakla, ölüm acısı yaşamakla eş değer olan ağır bir travmadır birey üzerindeki etkileri bakımından. insanın sevdiği ve organ bağışlama gibi büyük bir fedakarlık yaptığı kişi tarafından böyle ağır bir travma yaşamaya maruz bırakılmasının acısını ise siz düşünün.

kadının hukuken ciğerini geri istemesi tabii ki mümkün değil ancak maddi ve manevi tazminat davası açarsa yüklü bir miktarda para alabilir şahsiyet yoksunu eşinden.
  • ciğeri geri istemesi gayet normal olan kadındır.
  • bir karaciğer vericisi olarak beni ziyadesiyle üzen durum. hazırlık aşamasında psikiyatrlar sorar, geçmişteki bir vicdan borcunuzu veya maddi borcunuzu mu ödüyorsunuz bu şekilde diye. çünkü öyleyse, donörlüğünüz tehlikeye girer, kararınızı özgürce vermediğinizi anlarlar vs. nasıl ki geçmiştekilere sünger çekip veriyoruz (eğer geçmişte bir sorun olduysa tabi, benim babamla aramda bir sorun yoktu), gelecek için de aynı durum söz konusu. organ vericiliği tamamen insani ve vicdani bir durum. gerçekten çok büyük bir özveri. ablamız bu büyük özveriyi yaparak zaten gözlerde kraliçe olmuş. bence bıraksın artık, adam da ne hali varsa görsün.
  • düşünüyorumda tersi olsaydı yani kadın o adamın ciğeriyle yaşıyor, üstüne sevgilisinden 3 çocuk yapmış olsaydı acaba hangi haberi okuyor olurduk? muhtemelen iffetsiz kadın kocasını katil etti. insanoğlu çok nankördür ve ikiyüzlüdür.
  • defalarca kez böyle bir şeyi tecrübe etmiş bir insan olarak bir üstteki yazara katılıyorum. adamın diyeceği tek şey "vermeseydin" olacak.

edit: bir üstteki yazar üç üstteki yazar olmuş.
  • müge anlı da izleyince gördüm.

kadın çocukları babası ölmesin diye ameliyat masasına yatıyor. adam baska bir kadını hamile bırakıp üstüne üstlük kadını kapının önüne koyuyor.

ha insanların sevgisi bir gün bitebilir mi? evet.
    madem başka birini sevdin önce eşinden helallik alırsın ciğer için senin arkandayım sana ve çocuklarıma bakacağım dersin boşandıktan sonra da ne halt yersen yersin. burda çok adice bir şey var insanlar buna kızıyor zaten.
hesabın var mı? giriş yap