• 2006 yılından beri yıldız teknik üniversitesi'nde mukavemet dersi veren, hayatınızda görüp görebileceğiniz en iyi niyetli ve öğrenci ilişkisi en kuvvetli öğretim üyelerinden biridir. uzun lafın kısası, adamın hasıdır.
  • ytü makine mühendisliği bölümü bünyesinde bulunan, sadece bölümünün degil belki de tum kampüsün en iyi hocasıdir, hatta insanidir.

daha da epiklestirmemiz gerekirse kendisi ciddi anlamda dünyaya yanlislikla düşmüş bir melektir.

dersi cok iyi anlayayım, hoca da öğrenci yanlısı olsun bu sırada dıyorsanız volkan ersoy sizin icin bu okulda olabilecek en iyi hocadir.
    ciddi anlamda ileri boyutta sahip oldugu görsel hafızası sagolsun, sizi her gördüğünde isminizle hitap edip keyfinizi sorar, sınav kagidinda gördüğü hatalarınızı anlatır düzeltmeniz icin yardım edebileceğini söyler.
    herseyden ote sizi insan, birey yerine koyar. sırf bu özelliğiyle bile bırak yalnızca statigi, sanat tarihi acsa alınması elzemdir.
  • ytü'nün değerli hocalarındandır. kendisi fil hafızasıyla da bilinir. şöyle ki, dersini almış fakat kendisiyle adam akıllı bir diyalog kurmamış öğrencisi, bir dahaki öğretim yılında kendisine bir soru sorsa, öğrencisine ismiyle hitap eder ve dersi aldığı zamanki vize notuna kadar söyleyebilir. bizzat bu durum gözlenmiş ve kendisine duyulan saygı fezaya ulaşmıştır.
  • pc magazine'in editörlüğünü yaptığı zaman, dergiyi en üst seviyesine taşımış insandır. cogu insan o dönemden sonra, dergi almayı bırakmıştır. 10 senedir takip ediyorum dergileri, onun dönemindeki pc world ve pc magazine gibisi asla olmadı, olacak gibi de gözükmüyor.
  • ankara balesi'nin en başarılı erkek dansçılarından biri. kendisi bir oyuncu gibi mimiklerine kadar rolüne bürünür. sadece teknik bir başarıya razı seyirci, sayesinde eserden maksimum keyif alabilir.
  • balet olan volkan ersoy:

1975 - dogdu
    1982 - baleye basladi
    1985 - ankara devlet konservatuarina girdi
    1990 - fransa'da la baule festivaline katildi
    1992 - varna summer academy'ye katildi, paris uluslararasi bale yarismasinda 250 dansci arasinda finale kaldi. ayni yil devlet opera ve balesi'nde profesyonel kariyerine basladi
    1995 - osaka'daki ohya bale yarismasinda finale kaldi ve ankara devlet konservatuarinda bale master'ina basladi
    1997 - tobavin "en iyi erkek dansci" odulunu aldi
    2000 - kendisine hasta oldum
    2006 - hala hastayim
  • pc magazine'de çalışırken anakartı tabanca gibi tutup poz veren zamanın dergi editörü. ayrıca şu zaman için bilemem ama birkaç sene öncesine kadar haber gruplarına da bolca takılırdı. çok bilgili ve bilgisini paylaşmayı seven, yardımcı, melek gibi insan.
  • koç özel lisesi'nde bir öğrenci bu aynı zamanda hatta (bkz: müdür çocuğu)
  • deviantart sergileri kapsamında eserleri sergilenecek ilk isim. hala sadece 2 senedir fotografla ilgilendigine inanamadıgım basarılı fotografcı. aramıza katıldıgı icin cok mutluyum.
  • simdilerde ne yaptigini merak ettigim, eski yazilarini begenerek okudugum teknoloji editoru.
hesabın var mı? giriş yap