• hakkında kıllandığım ama bir türlü kullanmaktan vazgeçemediğim android için vpn uygulaması. reklam yok, sınır yok, kopma yok. ne var lan it diyesi geliyor insanın. bu kadar sorunsuz olup da ücretsiz reklamsız falan olması alışıldık bi şey değil. mütemadiyen alışılmadığından kıllanıyor insan ama vazgeçemiyor da.
  • dün 3 yıllık unlimited paketini alan beni bugün üzmektedir. dün canavar gibi akan lokasyonlar bugün kağnı gibi. support'a mail attım, henüz cevap veren yok.
  • arasira lazim oldugundan dolayi bir adet 3 yillik edindigim vpn.
  • iphone üzerinde gayet başarılı bulduğum ve 2 yıldır kullandığım uygulamadır. öncelikle ülke seçme imkanı veriyor. bugün helsinki de yarın frankfurt da mis gibi. öte yandan telefonun vpn ayarları ile oynamadan uygulama üzerinden kapatılıp açılması ile diğer vpn lere göre en etkili çalışan program. 4 kasım 2016 itibarıyla hayat kurtarmaktadır.
  • an itibari ile siteleri uzerinden omurluk vpn lisansini $99'a satan firma.

https://www.vpnunlimitedapp.com/…nity_protection_99
  • rusvpn
  • sitesi kapanmış vpn firması. ne oldu şimdi benim lifetime vpn?
  • sitesi kapandi derken?
  • sitesi kapanmamış, yasaklanmıştır. çünkü her geçen gün türkiye'de internet kravatlı alçakların eliyle yasaklanıyor.
  • yurt dısında yasıyorsanız, turkiye'de kalan hesaplarınızı kullanmak isterseniz türk server'ları berbat.
hesabın var mı? giriş yap