• tuvalette kitap okumasi
  • walter white'ın yaptığı ilk ve belki de en büyük hata insanlardan yardım almayı reddetmesidir. tek başına bir şeylerin üstesinden gelebileceğini zannetmesidir. bu aslında gayet onurlu bir hareket gibi görünse de dizinin devamında kibir duygusuyla verilmiş bir karar olduğunu anlıyorsunuz.
  • kayınçosundan zamanında kurtulmaması.
  • skyler'i öldürmesi biraz saçma olurdu açıkçası. adamın amacı ailesine iyi bir gelecek bırakmak zaten. hank ile arasını yapamaması sıkıntı oldu bence. ulan kazanmışsın o kadar para. iki koklat bir şey yap adam olayın ciddiyetinin farkına varsın.
  • -jesse için arabasıyla 2 adamı ezip, birinin kafasına sıkması

-şarabı kaçırınca gale'in heisenberg olamayacağını hank'e söylemesi

-son bölümlerde hank ve jesse'nin tuzağına düşüp parasının oraya kadar çekmesi ve akabinde gelişenler

-walt whitman'ın kitabını klozete koyması

-saul'u yeterince uyaramamış olması. marijuanayı almasalardı üzerinden, jesse kaçmıştı ve olaylar böyle bitmezdi.

-gale yerine jesse tercihi

-o kadar paraları varken abq'den taşınmaması, ve yavaş para aklaması

-orospu çocuğu, bir sike yaramayan salak jesse'yi,

-orospular orospusu skyler'ı,

-daha da orospu, sinir bozucu kleptomanyak marie'yi

-amacı üzüm yemek değil bağcıyı sikmek olan egoist hank'i değil de mike'ı öldürmesi

bunlar ilk akla gelenler.
  • orospu skyler
  • gus’ı öldürmesi. net.
  • gus fring ile mutlu mesut yaşayacaktı.. para aklama ve organizasyon işini iyi yapıyordu..
  • alttan ısıtmalı parke döşetmemesi. sonra elin adamı döşedi.
  • dizi boyunca hiç bir hatası yok kimsenin yapamayacaklarını yapmış şahıstır en sevdiğim dizi karakteridir. sevgi ve saygıyı bir tarafa alırsak en büyük hatası orospu karısı ve engelli oğluna para bırakması olacaktır. evet biliyorum zaten ölmeden önceki amacı da ailesine para bırakmaktı ben olsam ayarlamaları yeni doğan kızım için yapardım, ne var ne yok ona bırakırdım ve yaşadıklarımı anlatan bir şeyler yazardım, günlük olamayacağı için uzun bir not...muhtemelen babasını görmeyen bir kızın kahramanı bile olabilirdi.ve şuna inanmışımdır sen yapmazsan bir başkası mutlaka yapacaktır uyuşturucu üretip satmasında bu yüzden bir sakınca görmüyorum.
hesabın var mı? giriş yap