• bu filmin ilgi görmeme sebebi sanırım imdb'deki düşük puanından kaynaklanıyor. ya da ben herkesi kendim gibi sanıyorum. kesinlikle aldığı puanı haketmiyor. james gandolfini ile kristen stewart'ın sahneleri aslında oldukça keyifli.

--- spoiler ---
    lakin melissa leo'nun sahneleri o kadar dramatik ki insan gerçekten o acıyı çeken kadını görmek istemiyor. kızın ölmüş, kocan tarafından aldatılıyorsun, bir çeşit agorafobin var ve birgün kocan çekip gidiyor ne zaman geleceği dahi belli değil. sonra türk filmlerinde çok drama var.

--- spoiler ---
  • bence filmin ilgi çekmesinin yada kendini izlenilebilir yapmasının sebebi kesinlikle merak.
    bir sonraki sahneyi sürekli merak ediyorsun, filmin gidişatından da ne olacağını kestiremiyorsun.
    kendi adıma konuşuyorum askerde iken bir kısmını izlemiştim. fakat sonunu getirememiştim içtima felan filan vs yüzünden. ve askerlik bittikten sonra eve geldiğimde izlemiştim aynı duygular ile. biraz ağır ilerliyor dramatik bir film ayrıca özellikle melissa leo'nun sahneleri.

--- spoiler ---

kızlarının ölümünden sonraki durumu. kocası ile bu durumu hiç konuşamamaları. hayatlarının çekilemez bir noktaya gelmesi kocasının (james gondolfini) başka arayışlar içine girmesi. sonunçta birazda şansla mallory-allison ile karşılaşması ve hayatındaki boşluğu onunla doldurmasını anlatıyor. james gondolfini ve melissa leo nun oyunuluklar gerçekten iyi. kesinlikle sıkmayacak bir film

--- spoiler ---
  • az önce izledigim ve begendigim filmdir.
    kristen stewart oldukça iyiydi, rolüne de cuk oturmus bence, hani tip/tarz olarak falan. oyunculuk konusunda bu kizda çok eksik var evet ama hani "role yakismak" olayi vardir ya? o açidan kristen iyi bir seçim olmus mallory/alison rolü için. james gandolfini ise... yoruma bile gerek yok aslinda, sahane...
    film "olaylar olaylar!" seklinde degil, durgun, sakin geçiyor ama buna ragmen hiç bunaltmiyor, keyifle izletiyor kendini. az biraz güldüren, az biraz hüzünlendiren... samimi yani, karakterleri hemen benimsiyorsunuz falan. güzel, gerçekçi, keyifli bir film olmus
  • gece gece james gandolfini'nin aklıma gelmesiyle aklıma gelen film. son filmlerinden biriydi, güzeldi, baya ödüllüydü.

filmi izleyeli uzun zaman oldu ama fragmanı izleyince hakkında entry giresim geldi. canım gandolfini.
  • 110 dakikalık, 2010 yapımı film.

"baba figürü ? "

çok orijinal bir fikri ya da hikayesi olmasa da; akıcılık konusunda sıkıntı çekmeyen bir film. yer yer hızlı geçişleri ve "iç" ettiği noktaları da bulunsa da, genel anlamda güzel bir yapım.

koca adam james gandolfini'nin izlememiş olduğum, arada kuytuda kalmış her işini bulduğumda pek bir seviniyorum, ya da kasten araya izlenmediklerden bırakıyorum idareli kullanmak için, unu ben de çözemedim. başarılı karakter oyuncusu; bu filminde de sağlam ve yeterli iş çıkarmış. akademi ödüllü ( 2011 ) melissa leo ise aynı oranda başarılıydı. ablak ve yeteneksiz güzellik kristen stewart ise vasat seyrindeydi her zamanki gibi.

seyir zevki veren, sıkmayan, başarılı bir drama ( aile draması da denebilir ) arayanlara tavsiye olunur.

7 / 10.

her eve imdb
  • bendeki kristen stewart hastaligindan dolayi bir ara tum filmlerini izliyordum bu kadinin. hatta the cake eaters gibi bagimsiz olan filmini bile izlemistim.

yalniz bu film cidden cok guzeldi .suan tam hatirlayamiyorum ama yanlislikla genelev gibi bi yere dusen adamin , burada calisan kizi kurtarmaya calismasi , hayatini degistirmek istemesi gibi bir sey olmasi lazim.
    genel olarak duygular cok guzel yansitilmis .izleyin pisman olmazsiniz.
  • bir lolita hikayesi olabilirmiş.
  • anafikri dünyayı güzellik kurtaracak temalı film.

--- spoiler ---

zengin doug abimizin maaşallah her kadını mutlu edecek parası, sevgisi ve amelelik yapacak enerjisi vardır. belki de dünyayı erkekler kurtaracak

film baya erkek bakışından yapılmış gibi. louis yenge tam bir kezban gibi lanse edilmiş.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap