şükela:  tümü | bugün
 • kıskanç sevgililerin böyle denetlediğini ve hilesi olduğunu aynı anda öğrendiğim whatsapp özelliği.

  siz ne yapıyosunuz ne yaşıyorsunuz öyle
 • insanlar neler yaşıyor da sevgililerine farklı yerlerin konumu atmaya çalışıyor ya da sevgilileri neden konum istiyor da hilesini bulabiliyor diye ciddi ciddi düşünmeye başladığım başlık.

  özelliğe gelirsek de ben bizzat bunu düşünüp, bulana sürekli olarak dua ediyorum. çünkü yer yön duygum yok, çünkü yol özürlüyüm. yer yön duygusu olmayan insanların da hayat kurtarıcısı özellik.

  he haritaya sokak adı yazınca çıkmıyor mu diye sorabilirsiniz ama neden aratayım, efor sarf edeyim tek dokunuşla göndersinler işte... hayat öyle daha kolay.
 • hayatı kolaylaştıran, kurtarıcı bir eylemdir. adresi tarif edenin çenesini, adresi bulmaya çalışanın ayaklarını korur kollar.
 • kıskanç sevgililerin birbirlerine dürüst olmak yerine birbirlerini aldatmak, kandırmak için de kullanabileceklerini görmemizi sağlayan teknolojik çılgınlık.

  her şeyin içini sahtekarlıklar ile boşaltmak yerine birazcık dürüst olabilmeyi deneyin aq.
 • konumu mecburen maps'de açıp, hemen yanında bir yere basılı tutup bilgilerden koordinatları aldıktan sonra sygic'e yapıştırmakla sonuçlandırılacak eylem.

  artık koordinat koplayamıyorsunuz uygulamadan, ayıktılar duruma. buraya uygulamadan aldığınız plus code'u (evet plus code kopyalanıyor ama koordinat kopyalanmıyor) arama bölümüne yapıştırıp aşağıdan bilgiler kısmından kopyalayabileceğiniz koordinatlara ulaşıp kullandığınız navigasyona yazabilirsiniz.

  google maps kullanmamı ne kadar dayatırsa dayatsın kullanmayacağım. gerçekten iyi değil.