• lig tv'de yayınlanan en prestijli grand slam tenis turnuvası.

tanımı yaptıktan sonra asıl isyanıma geleyim. lig tv allah senin tependen baksın. allah'ını seversen wimbledon turnuvası için kim para verip alır senin kazık lig tv paketini? zaten futbol yüzünden insanları kazıklayıp tırla parayı kaldırıyorsunuz. ne bu açgözlülük de bu turnuvaya mal bulmuş mağribi gibi gene atlamdınız? nolur allah'ın aşkına diğer grand slamlerin yayın hakkını alın açgözlülüğünüzle. ama yine de satışlarınıza bir etkisi olacağını zannetmem bu hamlenin. bir turnuva zevkimiz var onun da içine et lig tv.
  • roger'a başarılar dilediğim turnuvadır.
    any wimbledon really starts when roger steps on to the center court.
  • marsel ilhanın ilk turu geçtiği turnuva. daha ne sürprizler olacak bakalım.
  • gönlümden federerin kazanması geçen turnuva. dünyanın bana göre en güzel grand slaminde yaşlı kurt kazanarak kapatsa süper olur. bu arada resmi siteleri gerçekten bi harika olmuş.
  • (bkz: #52647562)
    ligtv alternatifi olarak vpn ile bbc yayını izleme konusunda entry'mi yazmıştım.
    buna ek olarak android (ios için denemedim, kontrol edebilirsiniz) wimbledon app'inden merkez kortun canlı yayını izlenebiliyor. ofiste olan veya bilgisayar başına geçmeye fırsat bulamayan arkadaslara bir amme hizmeti daha sunduğum turnuva.
    bugün marselin maçını izleyebildim, 1/0 öndeyken tie break'i 6-3 önde olmasına rağmen 8-6 kaybetti. anderson tie break te çok çift hata yaptı fakat marsel değerlendiremedi.
    yarın majesteleri korta çıkıyor, all hail the king!
  • 4.günde yağmur nedeniyle maçlar başlayamadı, biz de merakla bekliyorduk yağmur hangi gün vuracak diye...

edit: yazdıktan beş dakika sonra maçlar başladı
  • kadınlarda perşembe

erkeklerde perşembe

edit: erkeklerde fognini-pospisil maçını yanlış görmüşüm, kazanan kanadalı imiş.
hesabın var mı? giriş yap