şükela:  tümü | bugün
 • x-men days of future past'ın akabinde bryan singer elinden gelecek film olarak duyurulmuş. amanın!
 • 27 mayıs 2016'da vizyona girecek olan film. apocalypse'i görecek olmanın heyecanını şimdiden hissediyorum.
 • mutantlarla beyaz perdede tanışanlar için "apocalypse kimdir?" sorusuna cevaben elimizdeki en yakın görsel kaynak x-men: evolution son sezon halen, oysa ki x-men days of future past öyküsünü dahi barındıran, kanımca yapılmış en iyi x-men serisi wolverine and the x-men finalinde görüp heveslenmiştik kendisini, lakin seri maalesef devam ettirilmedi. perdeden izlemeye devam edeceklere bu iki seri şiddetle önerilir.
 • çizgi-roman uyarlamalarına dair uzun zamandır aldığım en heyecan verici haberin öznesi taze x-men filmimiz. bir öncekinin x-men days of future past olduğu göz önünde bulundurulursa, bryan singer reyisin çok doğru işler peşinde olduğunu söylemek mümkün. oturduğum yerde taklalar atarak karşılıyorum bu müjdeyi, çocukluğumdan beri beklediğim andı lan.

  nerd olmak için çok güzel bir gün.
 • bryan singer'in bu filmi de bizzat yöneteceği bilgisi yanı sıra, oyuncu kadrosunda sadece x-men first class'ın genç ekibinin yer alacağı duyuruldu.

  yabancı dış kaynak

  açıklamaya göre x-men: first class'ın düşük gişesine bir sonraki filmde hareket kazandırmak adına eski ekip x-men days of future past senaryosu ile kadroya katılmış fakat bir sonraki filmde yani apocalypse'de yer almayacakmış.

  şimdi aynını yazıp bloglarınızın linklerini verebilirsiniz.
 • hızlı bir apocalypse tarihçesiyle bilgilenmek isteyenler için ign şahane bir kısa video hazırlamış.

  http://www.slashfilm.com/…llain-of-x-men-apocalypse
 • channing tatum'un gambit'i oynayacağı film.
 • sentinellardan sonra apocalypse ile devam edecek olan x men serisinin çıkacak filminin adıdır. tanımımı yaptığıma göre yorum yapabilirim artık. öncelikle bryan singer ı tebrik ediyorum gerçekten days of future past ile x-men serisini yavanlıktan kurtardı. "yavan mıydı kee?" diye sorucak arkadaşlara çizgi romanı okumayı teklif ediyorum. o zaman rogue, gambit, jübilee gibi karakterleri nasıl harcadıklarını görebilirler. gambit güzel yansıtılmıştı aslında ama geçmiş zamanda bulunması saçmaydı. taylor kitsch çok başarılı canlandırmıştı gambit i. gerçi channing tatum bu filmde gambit i iç edicek büyük bir olasılıkla ama neyse. days of future past ten sonra beklentim arttı bu filme karşı.bekliyoruz...
 • days of future past sonrasında tam da artık bir daha görünmezler derken, yapımcı ve senarist simon kinberg tarafından orjinal x-tayfanın bu filmde de olacağının açıklanması ile daha çekimleri başlamadan iyice coşturan. en azından wolverine'in kesin olarak yer alacağını biliyorduk ancak diğerleri şüpheliydi şu ana dek, hikayenin 80'lerde geçen kısmında bildiğimiz karakterlerin gençlik halleri için yeni oyuncular seçilecek olmasını kastetmiyorlarsa eğer rouge, kitty, colossus, bobby, storm ve diğerlerini bu filmde de (yine bildiğimiz halleriyle) görmemiz yüksek olasılıktır. her halükarda days of future past filminde gelecek sekanslarında kısa kısa görünen blink, bishop, warpath, sunspot gibi karakterlerin bu şekilde harcanmaması gerekirdi zaten. orjinal üçlemeden bildiğimiz karakterler ile beraber göründükleri için onları da açıklamaya konu olan mevzubahis tayfadan sayıyorum.

  bir de şu gün itibariyle gösterime girmesine tam tamına iki yıl kalmış, hadi bakalım.