• 70'ler, 80'ler ve 90'larin sarkilarini calan canimin ici radyo. yakin zamanda gunun belli saatlerinde yabanci parcalara da yer vereceklermis. cocukluguma dondum ya. var olsunlar!
  • hangi ilde 88.20 fm frekansından yayın yaptığı bilinmeyen radyo. veyahut ankara'da hangi frekanstan yayın yaptığı bilinmeyen radyo da diyebiliriz.

edit büdüt: kısmetse olur'a teşekkür ederek ankara'da olduğunu öğrendiğim ve sevindiğim radyo diyebilirmişiz *
  • ankara'da 88.2 frekansinda yayin yapan test asamasindaki radyo. dinyelim, dinlettirelim ki ulke capina yayilabilsinler.
  • şans eseri bulduğum harika radyo istasyonu.

çok güzel ve yeni-eski çalıyorlar. yeni derken kıraçun ilk albümleriden çalıyorlar e bu nostalji değilki diye düşünüyordum ama farketti. ki yaşlanmılım.

nacizane tavsiyem belli türlerin saatini yapsınlar örneğin 2 saat dj eşliğinde rock müzik nostaljisi yapsınlar ama yavancı da çalsınlar.

tutacak radyodur.
  • güzel bir radyo. rastgele fark ettim ama şarkılar falan nostaljik, güzel. yabancı ve rock da serpiştirseler araya süper olur.
  • müziğe doyuran istasyon. track id, shazam gibi güzellikler sayesinde, dinlediğim şarkıları da bulabiliyorum. saatlerce dinletiyor kendini.
  • büyük şehirlerde çok büyük paralar teklif etseniz bile adam akıllı yayın yapacak frekans alamadığınız için yayın hayatına başlaması biraz sıkıntılı olmuş radyodur. kullanımdaki fm 88-108 arasındaki frekanslardan ancak ankara'da 88.2, izmir'de 107.3 gibi uç frekans noktalarını kiralayabilmeleri bu yüzdendir. istanbul fm frekansları konusu zaten tam bir kaynayan kazan, hangi frekansı kiralayabilecekler yakında göreceğiz.
  • ayşegül aldinç'ten alimallah'ı bozuk olduğu halde her gün çalan saçma sapan djlere sahip radyo. başlangıçta çok iyiydi ama şimdi aynı şarkıları tekrar tekrar çalmaya başlamaları, saçma djleri ile sıktılar.
    hayır bu işten anlamayan adamları koymak yerine verin siz o radyoyu murat meriç'e bakın ne oluyor.
  • tesadüfen keşfettiğim gerçekten harika parçalar çalan süper radyo.
  • her ne kadar severek dinlesem de 90'ların bayık şarkılarını ısrarla çalmasına tahammül edemediğim radyo.
    demet'in kınalı bebek'ini, seden gürel'in bum bum bum'unu popüler olduğu günlerde de sevmezdim zaten. fulden uras'tan bensiz olsun'u da çalın; hepten kusalım bari. gerçek 90'lar bu değil.
hesabın var mı? giriş yap