• video
    artık yazacak bir şey bulamıyorum.
  • yer sakarya. şaşırmadım.
    sokakta tahrik olan hadım edilsin.

edit: gelen mesajlar doğrultusunda; subkortikal bir durummuşta hormonlar falan devreye giriyormuş. bak bak. akıldan, kendini kontrol etmekten, empati kurmaktan bahseden yok. ananız, bacınız, eşiniz nerede yaşıyor lan sizin.
  • yav yürü git be dayı.. kız bir pantolon bir beyaz body giymiş ''anadan üryan dolaşıyorsun,beni tahrik ediyorsun'' diyorsun ya...
    kadının kıyafetinin depremle ne ilgisi var be.. kafayı yemişsin,sağa sola sataşmaya yer arıyorsun.
    senin kafa yapının içine edeyim küfrettiriyorlar ya...
  • kadının giyiminde hiçbir tahrik unsuru yok. kaldı ki olsun, kafanı çevireceksin lan o zaman davar. bunlar arap çölünde yaşasa, çarşaflı kadının çıplak ayağından bile tahrik olacak tipler.

bu mantığa göre ben de bu zihniyetten tahrik oluyorum. bu zihniyetteki herkesin ağzını, yüzünü sikmeyerek irademe sahip çıkıyorum.

abazalığına ve iradene sahip çıkamayacaksan eğer, siktirip gidip evinde ölümü bekleyeceksin.
  • bakma o zaman. alenen sözel taciz ediyor kızı çıldırmalık. bu nasıl bir hadsizlik. kendi hayatın seni bağlar, bu şekilde kimsenin kimseyle konuşmaya hakkı yok. ben bıktım artık böyle şeyler görmekten. tiksindim.
  • birazdan gidip ıssız sokakta yatan köpeğe hallenecek yaş maş hikaye!
  • video başında kızın arkası dönük baktım pantolon bol mu bol sırt dekoltesi yok dedim herhalde önden göğüsleri dayının ağzına sokacak şekilde dekolte var. ee kız yüzünü döndü tamamen kapalı bir bady. dayı sen hayırdır lan yürüyen şeriat mısın.

not: bu arada kız ister tayt giysin ister komple dekolte beni bağlamaz kimseyi bağlamaz.
  • az önce twitterda izledim... 76 yaşında tahrik olduğunu söylemek ayıp değil, açık giyinmemiz ayıp öyle mi...
    rezil insan.
  • orospu çocuğu 76 yaşına gelmişsin, bir gözün toprağa bakıyor sana ne milletin kılık kıyafetinden? böyle yaşlılara saygı duymamızı bekliyorlar bir de amk, gördüğüm yerde tersler atarım ne saygı duyması lan?

halbuki kızın kıyafetinde de bir şey yok ama azgın yaşlı kafaya takmış belli. bizim buralarda bir söz var, “40'ından sonra azanı teneşir paklar” diye, umarım bu herifi de teneşir paklar.
  • depremlerle çıplaklık arasında illiyet bağı kurabilen biri. bu adam gibilerin fikrini (?) alıp seçime girdik işte.
hesabın var mı? giriş yap