• athena'nın (bkz: altüst) albümünden bir parça. ismi biraz cool olmamasına rağmen*, çok farklı ve sağlam parça olmuş. dinledikçe keyif alınacak parça gibi duruyor, hayırlısı.
  • athena'nın son albümü altüst'ten bir başka mükemmel şarkı.

gerçekten harika.
  • müzikal süreci ilerleyen yaşla birlikte yoğurduğunda ortaya çıkan şey. trash till the end'den pink floyd'un klavyelerine uzanan kronoloji. albumde kimi yerlerde jim morrison reverbi. şık olmuş.
  • athena'nın yeni albümünden.

özlerinden farklı ama çok güzel bir sound yakalamışlar.
  • yandı her şey bir anda, deli miyim ben
    bu olur iş değil yine bok yedim ben
    battı bu balık yan gider, dönemez
    ne ayıp ne günah kalmadı, hiçbir şeydiler

duymasınlar beni anla
    yapma be kanka

ne çok çektim ben bu şerefsiz kalpten
    susmuyor durmuyor
    bu normal midir allah aşkına
    kim derdi ki bir gün susar
    bu densiz, bu yanık, şerefsiz bu kalp

duymasınlar
    beni anla yüzüme vurma
    bari sen yapma be kanka

yandı kül oldu karşımda
    yandı kül oldu karşımda
    yanıyorum kül oluyorum karşında
    yanıyorum kül oluyorum karşında

karşında karşında
  • altüst albümünün en sakin şarkısı. klavye'nin dahil edilmesi ve vokal'deki değişiklikler ile birlikte sound biraz değişmiş ama pis albümünde de buna yakın şarkılar vardı. bu albümde ve bu şarkıda olan şey mevcut olan müzikal birikimi biraz daha öteye taşımak olmuş. eminim "sound'u değiştirmişler" ifadesinden kendileri de hoşnut değillerdir, çünkü athena'nın soundu'nu değiştirmek gibi bir kaygısının olduğunu düşünmüyorum. "soundu geliştirmişler" daha doğru bir ifade olur.
  • şarkının adı ve adını taşıyan tek dizesi hariç çok güzel parça. ama adamlar böyle uygun görmüş, ne yapalım bize mi soracaklardı sanki?
  • kalbin atmasının da durması gibi bir şerefsizlik olduğunu söyleyen ilginç athena şarkısı.

ne çok çektim ben bu şerefsiz kalpten
    susmuyor durmuyor
    kim derdi ki bir gün susar
    bu densiz, bu yanık, şerefsiz bu kalp
  • ilk kez şu anda dinliyor ve aynı zamanda enrty giriyorum, ilk on saniyesinde içine çeken, büyüsü olan çok ilginç bir şarkı. ''mazzy star'' havası alıyorum.

athena'nın olayı ska ama deniyorlar, tıpkı barış abilerin mazhar abilerin yaptığı gibi.
  • susmayan yanik serefsiz kalplerin cektigi ask acisina bir milyon aci daha ekleyen athena sarkisi.
hesabın var mı? giriş yap