• barcelona'nın kurduğu baraj keban barajından pahalı amk

hakkaten lan.

(bkz: 14 ağustos 2011 real madrid barcelona maçı)
  • hep öğrencilerim mı kurucak böyle cümleler "my sleep has run away " iste !
  • geçen 6alatasaray'lı birine; '' oruçlu musun?'' dedim. ''hayır,ama bizim uefa kupamız var'' dedi. :d
  • sivrisinekten illallah demiş birisinin yazdığı status bunlara dahildir.

yakaladığım sivrisineği tavan vantilatorun pervanesine kanatlarından bantladım. sabaha kadar başımda dönmek neymiş görsün
  • -"sen benden daha iyilerine lâyıksın" diyen sevgilime. "mesela kimi önerirsin?" dedim. o anki yüz ifadesi rüyalarıma giriyor..
  • 15 ağustos 2011 tff'nin basın açıklaması sonrası aşırı, fanatik, bombastik galatasaraylı bir arkadaştan ardı ardına gelen yazım örnekleridir.

önce: hapisteki adamı disiplin kuruluna gönderiyolar, beyin bedava..

ardından: tff'ye belge gelmemiş. emniyetten gelen koliler ramazan erzağıydı demek ki biz yanlış görmüşüz :/

ve son darbe: meşale yakmanın suç olduğu bir ülkede şike serbest !! "laylaylom galiba sana göre teşvikler, hopaşinanay galiba sana göre şikeler" - tff hit volume bilmem kaç.

cümlelerden ziyade ben adamın bu kadar inanmışlığına yarılıyorum. garibim feneri düşürecekler diye beklemiş.
  • akp'nin 9 yıllık iktidarında oruç 16 saate çıktı. tehlikenin farkında mısınız?
  • şu ortalıkta can yücel şiiri diye dolaşan zırvalardan bıktım. ulan adam mezarından çıkıp "postalı" sokacak bir yerlerinize.
    -o biraz zor hocam .nalları diken bi daha geri gelmiyor
  • "2 yıllık sevgilimden ayrıldım. daha çok çalışıp 4 yıllık kazanacağım"
  • "pegasus yeni bı kampanya çıkartmış.uçaklara müşterilerinın kızlarının ismini verceklermiş.muhabbete bak;
    +kanka neyle geldin ?
    - ebru'yla kanka.
    + nasıl kanka rahatmıydı ?
    - geçen burcuya binmiştim belim falan ağrımıştı , ebru iyiydi ya."
hesabın var mı? giriş yap