• akşam akşam gülmekten kitlemiş bi tanesi

ya gençler şu fm'de adam akıllı taktik verin lan bana. manchester city'yi napoli'yi şampiyon yapıyorum takımdan kovuyorlar. yok mu bunun bi hilesi bilmemnesi ? drogba'yı transfer ettim kendi kalesine 4 gol attı bi sezonda. garip garip şutlar çekiyor forvetler. falso da veremiyorum. kupa alınca normalde kovulmamam lazım bence oyunda hata var. bi akıl verin. fifa pes fm. ronaldinho , messi , zubizaretta , babangida , babayaro. her neyse kızlar çoktan okumayı bırakmıştır asıl soruma geçiyorum: olm bu xhamster'dan başka site yok mu lan ? bi o açılıyor bende.
  • "olm ben bu sosyoloji diplomasını çeyizime koymak için mi aldım? tabi ki halkı aşağılayacam lan ciğerinizi bilirim ben sizin, hoca anlattı."
  • "ulan 150 lira burs vereceksiniz, istiyosunuz ki tüm akrabalarım ölmüş olsun, tutunacak dalım kalmasın. sakat kalayım, tecavüze uğrayayım. ibneler!"
  • ''bir gün babamın 2 ekmek fazla almasıyla döngü bozuldu,ilk önce bayatlar yenecek diye diye 7 yıl taze ekmek yiyemedik amk.''
  • çocukken tanrıdan mercedes dilerdim.sonradan tanrının çalışma şeklinin bu olmadığını anladım ve diyanet işleri başkanı oldum.
  • isviçre'li bilim adamları sabah öten kuşların cıvıltılarını yavaşlatıp dinlemişler ve kuşlar seri bi şekilde "allah-u ekber" diyorlarmış desem bütün akp'liler inanır..ama yüzlerce ses kaydı bulunan hırsızların delillerle,kanıtlarla ülkeyi soyduklarına inandıramazsın..
  • askere gitmemek için 8 yıldır işletme okuyan adam israil'e girelim diyor.
  • "çocuğa kaç doğumlusun diyorum 2002 diyor. 2002'de insan mı doğar lan? olsa olsa 2002 model araba olur. bu doğum olayları 90'larda bitmeliydi."
  • yemekte dakikalardır biri "canın mı sıkkın" desin diye çatalımı tabağımda dolandırıyorum en sonunda babam "yemiyeceksen dolmanı bana ver" dedi. hayata bak amk!
  • " türkiye'nin 90%'ı calgon kullanıyor " dedikleri halde, calgon'un 10% için verdiği mücadeleyi takdir ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap