• ''kadınlar meme kanserine dikkat çekmek için meyve isimleri yazıyorlarmış.biz de erkekler olarak prostat kanserine dikkat çekelim sebze ismi yazalım...patlıcan...''
  • erkek bir arkadaşımdan geliyor;
    bu “biri” kim ?
    -odayı topla kızım biri gelir
    -gecelikle gezme biri gelir
    -evi temizleyelim biri gelir
    -bağırma biri duyar
    ...

--- spoiler ---

copy-pastenin böylesi
    --- spoiler ---
  • "ajda pekkan, şarkıda "arada sırada aklıma geliyor." diyor.

bu yaşta, o kadar geldiğine dua et. babaannem senin yaşındayken, kenan evren'i kocası sanıyordu..."
  • ''yıllardır trt1'de yayınlanan, adını kimsenin bilmediği ama herkesin günde on saniye izlediği çin dizisinin konusu ne acaba?''
  • "göbek yağlarını toplasan yedi aile doyar, hala gelmiş adonisli, geniş omuzlu erkek istiyor. napcan onu da mı yicen?"
  • "windowsu normal olarak başlatmak için herhangi bir tuşa basın dediği zaman enter'a basıyonuz demi?..sizi gidi kimseye güvenmez, garantici bencil zamparlar sizi..."
  • - "sevmek için "yürek" gerek.. ama hayatını bi kişiye adamak göt ister. göt demişken, aklıma geldin yine; nasılsın..."
    vay amk, biz daha ayakkabının bağcıklarını bağlayamıyoruz, millet nereleri nerelere bağlıyor.

bu arada, ayakkabı bağlanmaz, bağcıkları bağlanır diye uyaran kavun karpuz elma muz'a teşekkürler.
  • ağır bir kezbandan geliyor;

"haddini bilmez gülüşlerim vardır benim ; dosta keyif, düşmana acı verir.."
  • "bi' meme olsa da ellesek"
  • adamın adı muhammed tanrıkulu hâlâ gelmiş ben ateistim diyo.
hesabın var mı? giriş yap