• başlık: beyler 31'e osmanlıca isim önerin

1. malafat-ül şakşakiye

10. çavuş-u şamariye

16. el haydar-ül çekçekiye
  • başlık: call of duty'deki inanılmaz mantık hatası

1. çarşı izni yok amk
  • bir gün kürt yolda yürüyormuş
    tartışan 2 çocuk görüp yanlarına yaklaşmış ve sormuş; "niye kavga ediyirsiniz çöcüklar?"

çocuklar da "paralarımızı birleştirip tost aldık ama hangimizin ilk ısırığı alacağına karar veremiyoruz" demişler. kürtte kaş altından gülmüş, tostu çocukların elinden almış, ikiye bölmüş ve gülümseyerek birden arkasına dönüp kaçarak tostu eşşeğiyle birlikte yemiş.
  • temsili dedesiyle yaran, sonu pek iyi bağlanmış olmasa da boş anımda deli gibi güldüğüm bir tanesi:

başlık: hacı dedemi nasıl hoplattım:

http://imgim.com/2212mustafa.jpg
    (dedem, temsili)

amk, hacı dedem modadan anlamaz, yozgat sorgunun köyünden çıkmış, hala köydeymiş gibi giyinen, tarzı modern evimizle tam zıt çağlar öncesinde kalmış demode bir heriftir. arkalü ve göbeklidir, hep aynı şeyleri giyer. yeşil kumaş pantolonu, bir tane siyah yaz kış giydiği suni deriden süveteri var, kafada yeşil örgü takke, köstekli saat taşır, ışid gibi sakalı var, hacıyağını hayatından eksiltmez. takma dişleri yemek vakti dışında genelde bardaktadır.

ağır şeker hastasıdır bir de bu yavşak

geçen öğlen yemeğinde bir araya geldik amk. gittim bu yavşağa 1 kilo tulumba tatlısı aldım. dedim sana benden kıyak zühto, nenem görmeden yumul tatlıya. amk tatlıya bir yumuluşu var görmeniz lazım, sanki kana susamış bir vampir. ben de arada tatlıdan alıyormuş gibi yapıp yemiyorum. böyle böyle yedirdim buna bol şerbetli bir kilo tulumba tatlısını.

kombiyi de sona kadar açtım, zaten dışarda hava sıcak. evin içi oldu gölgede 39 derece.

sonra ikindi namazı için abdest almaya gitti bu, bir süre sonra terden sırılsıklam olmuş içeri girdi. arada da başım dönüyor filan diyo, dedim yaşlısın ya ondandır. morali bozuldu yavşağın.

neyse ben çıkıyom dedim, bluetooth hoparlörü de koltuğun arasına koydum. vakit geldi bu seccadesini filan koydu salona, tam namaza başladı,

verdim telefonla amenoyu, çük kadar hoparlörden çıkan sese inanamazsınız. amk içerden paldır küldür bir ses geldi.

herif bayılmış seccadeye şimdi tütün kolonyası ile ayıltmaya çalışıyorum.
    11.12.2014 11:13 • ananiza talibim • 1
  • başlık: hipnoz ile 4 rakamını unutturdu

5. bize de unuttursana panpa
    not: malum takım taraftarıyım
  • baslik: yarrak buyutme yontemleri
    entry: baskete yazdir panpa
  • başlık: asılırken aklıma öcalan geliyor mk
    entry: ben asılıyorum bu niye asılmıyo diye düşünüp asılmayı bırakıyorum dasşdlasldças
  • inci sözlük facebook sayfası;

--- spoiler ---

boğaziçi üniversitesi yılın sözlüğü inci sözlük.
    yayında yapımda emeği geçen herkesin amk

--- spoiler ---

link
  • --- spoiler ---

başlık: beyler ülkeyi ecevitte kaydeden var mı

entry: beyler diyorum ki ülkenin boku çıktı. önceki bölümlerde kaydeden varsa oradan başlatalım. ben ecevit'te kaydetmiştim ama gül ün başbakan olduğu zaman yanlışlıkla üstüne yazmışım.

çok da parlak değil ama ecevit bölümüne ait kaydı olan oradan başlatabilir mi? oradan 3 kasım 2002 seçimlerinde cem uzana kastırıyoruz. yüzde yedi küsürdü, onu kastırıp yüzde yirmi yirmibeşe çekersek bu iş tamamdır.
    --- spoiler ---

olm lksjdlkadaklsd
  • başlık: sikim sola eğimli kızı nasıl sikmeliyim

-enternasyoneli söyleyerek sik panpa.
hesabın var mı? giriş yap