• bir gün tatilde eşimle ılıca sahillerinde tatlı tatlı yüzüyorduk. eşim yüzme bilmediği için çok fazla açılamıyorduk, ben ona yüzme öğretmeye çalışıyordum. derken mini mini bir kız geldi yanımıza, 9-10 yaşlarında yanında köpüşüyle yüzüyor. “abla sen suda takla atabiliyor musun?” dedi, “evet yapabiliyorum sanırım” dedim. “yaa bana da öğretebilir misin” dedi, “e hadi öğretmeye çalışayım” dedim. birkaç denemeden sonra minik dedi ki “peki şimdi ikimiz de takla atalım, baban da yapabildik mi söylesin tamam mı?”

bütün tatil yerlerdeydik tabi, ben gülmekten eşim moralsizlikten ahfdsfgds
  • sen napıyorsun lise mi üniversite mi?
    -gss prim borcu+ yüksek lisans + kısmi zamanlı mühendislik yapmıştım.
  • abisi bi baksana
  • 24 yaşındayım minyon tipli bişeyim, üniversite 1. sınıfa gidiyorken amcanın biriyle sohbet ediyoruz bana dedi ki liseye yeni mi başladın?
    sigara alırken kimlik sordular
    büyük göstermediğim için sıpalar beni ciddiye almıyorlar
  • 30'lu yaşlarda olmana rağmen çalıştığın kurumda stajyer sanılırsın.
  • az ve öz dezavantajlardır.
    şöyle ki: sizden yaşça bir hayli küçük olan veledler, sizi kendileriyle yaşıt ya da daha küçük zannedip size "kardeşim" çekerler. yaşınız öğrenildiğinde dahi o yaşın hak ettiği saygıyı görmezsiniz. hoş, bir kişiye yaşından dolayı saygı duymayı hep anlamsız bulmuşumdur, ama konumuz bu değil*.
    bunun dışında pek de bir dezavantajı yoktur.
  • babyface olmak. üniversiteyi bitirecekken berber lise kaç diyo soruyor sözde muhabbet açacak.
  • etrafımdaki insanların benden yaşça küçük (5-6 yaş falan) olmasından mıdır nedir beni de onlarla yaşıt sananların olmasına vakti zamanında çokça hayret ettiğim sonradan hoşuma giden bir durumdur, dezavantajını daha yaşamadım.
  • ortamlarda söze başladıgınızda karşınıza gecmıs pfft bunu mu dınlıcem bu ne bılır kı bakıslı ınsanları gormenız. konuyu bı sekılde cheesy de olsa yasıma getırıyorum beyan edıyorum kı sonra dınleyıcıler bıraz cıddı tavıra gırıyorlar...

ogretmensenız ogrencılerın her an cıvıma potansıyellerı. otorıte kurmak ıcın gıdılı inci kolyeli koca kelebek tokalı bir tip olsaydım diye cok dua etmışlıgım vardır...:)

kadınsı sac modellerının, kadınsı kıyafetlerını uzerınızde egretı durması.
  • bir kadın olarak uzun vadede avantajlı bir durum olduğunu düşünüyorum. ama yine de fotoğraflarda sizden beş yaş küçük kız kardeşinizin büyük olan tarafmış gibi gözükmesine benzer, sinir bozucu durumlar yaşayabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap