• "o değil de..." ile konu bile değiştirilir.sonra bir bakmışsın sabah olmuş ama z raporu hala alınmamış,muhabbet hala bitmemiştir.
  • cevap vermediğin sürece gayet makul bir şey. ancak cevap vermeye başladıysan hayırlı olsun
  • en iyi arkadaşının kendin olduğunu gösteren durum.
  • 1 mart sabahı ofiste internetin gitmesiyle başlayan kabus şu saate kadar bitmedi.

işler aksadı, bugün evden çalıştığım için sunucuya ulaşamadım, ofisteki ekibim işi ayrıca batırdı sinirden delirdim.

arkadaşım ağlayarak kovuldum diye aradı, onu teselli edemeden başka bir arkadaş annem ölüyor sanırım diye aradı. gerçekten de ölüyor muhtemelen.

öğleden sonra akrabalık ilişkileri ile sınandım, balkona çıkıp pokemon gibi kendimi atasım geldi. belki uçardım, kim bilir...

sonra hamile olan bir arkadaşım ağlamaklı halde aradı ve ortak bir arkadaşımızın işsiz kaldığını anlattı. hamile olduğunu da herkesten saklıyor, sanırım nazara inanıyor.

bütün bunlar olurken mailchimp sabrımı sınadı, hootsuite olacak şerefsiz platform hata üstüne hata verdi, illustrator çöktü. ellerim titreyerek işleri yarım yamalak tamamladım.

sonra başka bir aile krizinin ortasında kaldım.

sonra geç saatte azıcık kendime zaman ayıralım da keyifleneyim dedim, üstüme meteor düşmüş gibi oldum. zaten ben neyi çok istesem kabusum oluyor, bir kez daha anladım. be careful what you wish for.

bugün hala bitmedi mi ya? tarih değişti neden hala her şey üstüme üstüme geliyor anlamadım ki! groundhog day gibi... ama yıkılmadım, sadece italik duruyorum.

huzur bilim kurguda. gidip uzayda patlayan gemilerin olduğu, alevli aksiyonlu ve elbette fizik kurallarına aykırı bir şeyler izleyeyim. ya da çıkıp biraz gökyüzüne bakayım. en kötü ihtimalle balkondan sokaktaki sarhoşların kafasına çerez atarım.
  • her okuduğumda beni güldüren
    tek başlık :)
  • bilinç akışına örnek verdiğim başlık.
  • dün sabaha karsı kendimle konuştum
    ben hep kendime çıkan bir yokuştum
    yokusun basında bir düşman vardı
    onu vurmaya gittim kendimle vuruştum.
  • lafın lafı açması sonrasında buraya nerden geldim düşüncesi ve ardından orjinal düşünceyi bulma cabası sonucu uykusuz geçen bir gece daha.
    hep yaptığım...
  • millet sohbet ediyormuş.
    ulan ben yeni bir dünya kurmuştum ilerlemeli oyun haline getirmiştim. bildiğin yıllarca o dünyada yaşayıp o dünyada büyüdüm. hep ilerlendi, arkaya bakılmadı öyle bir dünyadan bahsediyorum. geceleri ortalama 4 saatimi alırdı.

hayatımın en kara dönemleriydi ilkokul-lise geçiş dönemleri. bildiğin hayat kurdum lan ben.

ama değişmiyor arada sırada şu zamanlarda da kendi kendime konuşuyorum sadece hayal dünyasından ziyade hep bir şeyler düşünüyorum yıllardan beri. nefret ettiğim bir huyum.

şarkı dinlemek gerçekten çaresi. düşündürmüyor. ancak şarkı dinleyerek uyumak da yarı uyanık, yarı uyumuş bir hal alıyor öyle de garip bir hayat.

edit: şaka maka hepimiz aynı bokuz amk
  • (bkz: kendi kendisiyle kaliteli zaman geçirmek)

yalnız laf yüzey akustik dalgalı orta frekans filtrelerinde kararlılık sorunundan üçüncü el minibüs alıp sokakta kokoreççi açmaya nereden geldi, onu ben de anlamadım.
hesabın var mı? giriş yap