• bir keresinde kuzenlerim gelmişti. ben de hamağı sallıyorum. kuzenlerim hızlan hızlan diye ısrar etti. ben de koşarak sallıyorum ama acayip eğleniyoruz. bi anda ağacın yüksek dallarından paslı demir düştü kafama. ceviz ağacıydı zaten dalları yüksek bir de oraya da merdivenle koymuşlar. kare şeklinde, ağaçta dura dura paslanmış. sivri kısmı geldi tam da. kanı çok zor durdurduk. düşündükçe herkes fenalaşır hala ailede. # ekşi'nlı anılar
  • 1.akciğer enfeksiyonu sonucu göğsüme iğne gibi batan dehşet acı veren batmalar
    2. geç kalınmış tırnak batması
  • diş ağrısı. iki gündür feci halde çekiyorum. devlet hastaneleri dolu randevu vermiyorlar. mecburen özele bayılcam bi ton para. diş ağrısı geçecek, evlat acısı gibi para acısı da çekeceğim sonra.
  • sol el bileğim kırılmıştı düzeltirlerken rahmetli anam hastaneden dışarı çıkmış sesim yankılanıyor diye
  • "böbrek taşı ağrısı"
    koca koca adamları ağlatacak kadar kuvvetli bir ağrı.1' den 10 'a kadar olan ağrı skalasındaki 10 dur kendileri...
  • bu arada ben kafamı 15 kez yardım çocukken ve dikiş atarken iğne vurmuyorlar hiç. bana denk gelmedi.
  • beyin ameliyatı öncesi kafayı sabitlemek için kullanılan metal kafesin takılması. ağrı kesici iğne vuruluyor bir yandan da o kafesi sabitlemek sivri kısmı kafatasına sıkılıyor.
    böyle kafatası eziliyor kırt kırt diye sesi duyuyorsun kemiklerin ezilip delinmesini. onlar yüzünden yamuk kafatası ile yaşıyorum. korkunç bir anı olarak burada dursun.
  • 5-6 yaşlarında kafam yarılmıştı. annem evde sardı yarayı, geçer dedi. 2-3 gün sonra yarada feci ağrı başladı. acile gittik. doktor önce kalayı bastı, sonra aldı jileti. yara iltihap toplamış, baya derine inmiş iltihap. alelacele yarayı öyle bir kazıdılar ki inim inim inledim. o acıyı hala hatırlarım.
  • tam kaşıma 9 dikiş atılmasına neden olan merdivenden yuvarlanıp düşmemi anlatacaktım ki regl ağrısı yazanı gördüm haklıdır regl beni mahvediyor ama en kötüsü migren beni öldürüyor.
  • kırılan burnun yerine oturtulması.
hesabın var mı? giriş yap