• o çağdayız.

özellikle pandemi sonrası, c-d vitaminlerini, çinkoyu, magnezyumu, beta-glukanı, propolisi gayet hap şeklinde alıyor herkes.

balık yiyen kadar, balık yağı kullanan var. biotin hapları, kollajen çeşitleri, yiyerek almanız gereken ne varsa hap şeklinde mevcut.

ha sizin hamburgeri hap şeklinde alma gibi bir fantaziniz varsa o hiçbir zaman olmayacak. çünkü zaten hamburger fikri başlıbaşına damak tadına ve göze hitap eden bir fikir. ama hamburgerin içerdiği kadar kaloriyi beslenme solüsyonlarıyla saniyeler içinde kafanıza dikip bitirebilirsiniz
  • o çağa gelince acaba insanlar kilo ortalamaları nasıl olacak, isteyen istediği kilo da kalabilecek mi ya da kilolu olanlar istediği kiloya rahatça inebilecek mi merak ettim doğrusu.
  • zager ve evans 1969 tarihli çalışmalarında bu konuyu inceler. ancak verdikleri tarih kesin değildir. 3535 yılında alınan hapların yemek değil, düşünceler, eylemler ve konuşulacak sözleri de içereceğini, 4545 yılında ise çiğnemenin de ortadan kalkacağını öngörmüşlerdir. bu vizyoner çalışmaya şuradan ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=izqb2-kmiic
  • eğer gerçekleşirse sebebi zaman tasarrufu olmayacaktır. yaklaşmakta olan kuraklıklar yakın gelecekte susuzluk, özellikle tahıl sıkıntısı gibi sorunlar sebebiyle olacaktır.
  • yemeklerin haplara dönüşmesinin oruç tutanlara büyük kolaylık sağlayacağını düşünüyorum. tabii öyle bir çağa geldiğimizi varsayarasak, herhalde üretilecek haplar da çok sıradan olmayacak. mesela hapların midede sindirim sistemine karışmasının da zaman ayarlaması yapılabilecek. bazı haplar yutulduktan 5 saat sonra, bazı haplar da yutulduktan 12 saat sonra, belki de daha uzun süreler, mide organıyla tepkimeye girebilecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. bu durumda, oruç tutacak birisi akşam yatmadan önce sözkounu 5 saatlik ve 12 saatlik iki haptan birer tane yutarsa orucunu bozmadan, çünkü sahurdan sonra ağızdan herhangi bir yiyecek almamış olacak, hem kahvaltısını hem de öğlen yemeğini yemiş olacak. iftarda da artık başının çaresine baksın.
    belki de böyle bir gün de gelecek. çünkü bundan sonra herşey gelecekte olacak.
  • hem robotlar gelip her işi yapacak ve insanlar ful boş kalacak hem de yemek yerine hap çıkacak, çipler takılıp her şey anında öğrenilecek, uyku yerine hap olacak uyumayacağız, ha, dur hatta araba da tam otomatik olacak kendi gidecek, unuttum. yav o zaman o kadar boş zamanı niye kazandık?
  • 20000
  • suyunu da yanında verirlerse bana uyar.
  • jetgillerde dahi yoktu bilemiyorum.
  • coming soon!
hesabın var mı? giriş yap