• zordur. hele şimdi çok zor. birini tanımak, tanımak istemek, aynı anda aynı şeyleri hissetmek. ohooo çok uzun iş.
  • üşendigim icin varim ben. o kadar useniyorum ki yeni biriyle tanismaya kose bucak kaciyorum.

hadi tanistin, sor bakalim sw sever mi? gibi izler mi? psikiyatrik gecmisi nedir? annesi ile iliskisi nasildir?

bu soru listesi uzar gider. soracak kadar benim gibi sabri kalmayanlara da selam olsun.
  • zaman yok. iş hayatı, eve gel kişisel bakım falan. maç izle derken saat 12 oluyor. en fazla 2 saatim olabiliyor sohbet için.
  • herkes zırvalamış, yok efendim gerek yokmuş, yok herkes aynıymış, nedir bu herkesin tükenmişliği anlamak mümkün değil. bir yerden sonra yeni birini tanımak, sevmeye çalışmak, sevmek, heyecanlı gelen, insana insan olduğunu hatırlatan tatlı bir olay bence.
  • eski biriyle tanışmaktan daha enteresan olan aktivite...
  • hayatıma güneş gibi girdin, 2023'ün güzel olmasının nedeni sensin.. ne olursa olsun sen bu hayatta değer verdiğim en tatlı yabancısın.
  • hem istediğim hem de zor gelendir.

en iyisi yeni birileri benimle tanışsın.*
  • yeni biriyle tanışırken yeni kendinle de tanışırsın. her yeni iletişimde, kendini tanırsın aslında. her yeni gerçek, zaman bükülmesinde olduğu gibi, eş zamanlı farklı bir sen yaratır. paralel evrendeki kendinin tanımadığın yanlarınla yüzleşir gibi…
    senaryo ilerledikçe aslında sen de değişirsin.
    bu yüzden ilişkiler dinamik ve iki kişiye özeldir. ilkindeki sen, diğerindeki senden farklıdır çünkü. iki farklı zaman aralığında, ışığın bile farklı açıyla, farklı bir yansımayla karşıdakine ulaşır.
  • zor dostum çok zor,kafam kaldırmıyor, bunu yapmak için yeterince yaşam enerjim yok fazlasıyla yorgun hissediyorum
  • yaş ilerledikçe ilginçleşen bir durum.
hesabın var mı? giriş yap