şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
5598 entry daha
  • yaklaşık 400 şarkılık bir listem var ve sürekli de büyüyor, durduramıyoruz.
    karışık modda dinlerken arada silinen videolar oluyor ve maalesef hangi şarkıyı içeren videonun silindiği de yazmıyor.
    ve sen çok beğenip de listene eklediğin şarkının hangisi olduğunu bir daha asla öğrenemiyorsun. olmaz böyle şey.
    evet, derdimi sikeyim.
  • sandığımdan çok daha kaliteli ve güzel bir platform. öyle ki netflix'e on basar.

daha önceleri sadece enes batur gibi aptalların, deterjan yeme challange yapanların içerik ürettiği , beş para etmez şarkıların milyar kere izlendiği bir platform olarak düşünüyordum ve bu sebeple bir antipatim olduğundan hiç girmezdim bile. ancak arayınca çok kaliteli içeriklere de ulaşmak mümkünmüş. her gün bilim, sanat, tarih, sosyoloji vs. ne bulursam yardırıyorum lan.

internetin ilk defa vakit öldürmek ve çöp bilgi almaktan daha faydalı bir yer olduğunu hissediyorum. tşkkrlr yutüb.
  • video izlerken reklamları geçemediğim, mecburen bütün reklamları sonuna kadar izleten video izletme sitesi.
  • 5 saniyede reklamı skip atma seçeneğini kaldırmışlar ya da bugün bana hep öyle denk geldi. başka bir alternatifi de yok ki sinirlenince geçelim.

tanım : koskoca 21.yüzyılda video paylaşım sitesi olarak alanında tekel olan site.
8 entry daha