şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
293 entry daha
  • iyice boku çıktı son günlerde. dizi izleyeyim diyorum,üç dakikada bir reklam çıkıyor. bazen arka arkaya iki reklam oluyor.
    yani inanılır gibi değil. bu kadar reklam alan bir şirketin kazancını hayal edemiyorum.
    maalesef ki alternatifi yok. birkaç video oynatıcısı site daha var ama onlar bundan da beter.
    en sinir olduğum reklam da "çiçek sepeti var var, çiçek sepeti var var" hayattan soğuyorum o an. prozac, cipram içesim geliyor yahu.

bence yerli ve milli youtube'umuzu açmanın zamanı geldi.haydi reis giy kareli ceketini, tak güneş gözlüklerini, kes server'ların kurdelesini.* ya allah, bismillah.
  • sadece “höh” dedirtmekle kalmıyor, çift ve geçemediğim her reklamda bir ağız dolusu küfür ediyorum.
  • youtube premium alınması için kasıtlı olarak yapıldığı malum olan durumdur. ben savaşmayı bıraktım, aldım artık yapacak bir şey yok.
  • (bkz: adblock)
  • bilgisayar için (bkz: adguard) indirerek kolayca çözülebilecek bir sorun. ama telefonda bildiğim bir çare yok maalesef.

edit: sağolsunlar bir sürü mesaj göndermişler şunu bunu kullanabilirsin diye. ama telefondan zaten kullanmadığım için bilgim yok dedim. teşekkür ederim yine de mesaj gönderenlere.

edit 2: gelen mesajları da sormuşlar. bir kısmını aşağıya kopyala yapıştır yaptım.

telefonda da adguard youtube'da iyi sonuç veriyor

youtube vinced

android telefon kullanıyorsanız youtube vanced yükleyebilirsiniz

opera mobil web tarayıcısı kullanıyorum ben, dahili adblocker var. sistem android

selam. android için fiefox yükleyip üzerine adblock origin yükleyebiliyoruz. böylelikle firefox üzerinden reklamsız olarak kullanabiliyoruz.

telefonda da tarayıcıdan adguard ekleyerek izlemek.
    saygilar

telefon için opera mükemmel çözüm.

opera gx browser'da adblock özelliği var (masaüstü için de mobil için de var ve ikisinde de reklam engelleme ve vpn özellikleri dahil) hatta izleyicileri bile engelleyebiliyorsun.
    https://www.opera.com/tr/gx
  • “uçak bileti turna.com’da uçak bileti turna.com uçak bileti turna.com’da turna.com ...”

bu reklamı gördüğüm her videodan sonra gidiyorum turna‘dan bilet alıyorum. iyi ki varsın turna.com
  • ilk 5 saniye izlemek zorunda bırakılan reklâmlardır. o süre bitmeden reklamı geçemiyorsun bile.

olurda bilgisayardan uzaktaysaynız zaten kurtuluş yok, o zulmeden kolpa reklamları, şarkıları duymak zorundasınız. her şey bir yana, 3 dakikada bir reklam koymak nasıl bir mantığın ürünüdür yahu.
  • şuan deneyip emin olmak isterdim ama bakamıyorum.
    bir seferinde bir dost meclisinde bir arkadaş aynı dertten yakınıyordu, bir diğeri şöyle bir tavsiye verdi;

videoyu açıp biraz izledikten sonra, video imlecini sona getirip, bir iki saniye sonra tekrar sona getirmeden önceki pozisyona getiriyorsun. uzun videolar da bu şekilde bir çözümü var.

net bilgiyi bir yazar arkadaşımız vermiş.
  • bazı kanallarda reklam aralarına video konmuş durumdadır.
765 entry daha