• bayraktar taktik insansız hava aracının ve ankanın ne kadar hayati kazanımlar olduğunu göstermiştir.
  • şu sıralar izlediğim en güzel sonlu videodur. net! peş peşe izleyesim geliyor, o derece güzel.

harekatın başladığı ilk günden beri buradaki suriyeli'ler, afrin'deki yakınlarından haber alırken onların sığınaklarda saklanıp, kimisinin de sivil olarak dolaştığını söylüyordu zaten. bazı şeyler o kadar açık ve net ki hâlâ bir şey yapılamamış olmasına şaşırıyorum.
  • iha'nın lastik yakımına rağmen amansız takibi, paylaşılan koordinatlarla hewallerin nişan alınması ve son olarak orgazm yaşatacak patlama görüntüleri.

imdb puanım 9.99
  • videonun son 15 saniyesini geri sardırıp sardırıp izledim. terapi gibi. darısı tüm teröristlerin başına
  • bu goruntulerin internete dusmesinin hemen akabinde cinderes'te 2 sivil olduruldu goygoyuna basladi malum kesim. sivil ha? sivil?
  • (bkz: mutlu son)la bitmiştir.
  • inlerine kadar takip edilip, orada imha edilmeleri mükemmel bir şey. bu video'yu izledikten sonra yaşayacakları tedirginliği hissedebiliyorum.
  • tsk nın ne kadar da kararlı olduğunu, teknolojinin ne kadar da ilerlediğini, ve top atışları konusunda ne kadar da başarılı olduğıunu gösteren video. tabi bunu görüp de "pyd terör örgütü değil, istihbarat yok" diyen bir partiye oy vereceğimi sanmıyorum.

helal olsun size.

edit: lavishiri uyarısı ile siha ile vurulmuş.
  • pyd terör örgütü değil bu konuda istihbaratımız yok diyen selin sayek böke'ye sihalar sivil katlediyor diye ağlayan sezgin tanrıkulu'na ve onun gibi düşünen bazı vatan haini ekşici orospu çocuklarına armağan olsun. sivilmiş de bilmem neymiş peh.. peh.. peh.. peh.

görüntü kalitesininde maşallahı var. iha ile değilde sanki karşı apartmandan full hd kamera ile çeker gibi.
  • tsk_hewalleri_costuruyor_fullhd_1080p_izle.mp4

tanım: mutlu sonlu güzel görüntüler. resmen full hd izledik.*
hesabın var mı? giriş yap