• yıllardır bunu yapan halamın çillerinin ve yüz lekelerinin kaybolduğuna ben şahidim.
    faydalı bir uygulama.
  • nette görüp duyduğu her maskeyi ve her herzeyi denemeye çalışan insan modu olmuş crysisanthem isimli arkadaş.

benim annemin de cildi hassas mesela. bir keresinde maya maskesi yapmaya kalktıydı nette okuyup,kırışık içinmiş. elinden alıp attım.

deli falan mısınız nesiniz hacı? dokunur la !

suratın fotur fotur olunca ağlarsın oturup. boşver.
  • la sürmeyin yüzünüze öyle şeyler yatın uyuyun sabah iş var
  • siyah noktalara karşı faydalı olduğu söylenen aktivite. yalnız benim gibi limonsever birinde işe yaramayabilir, on dakika önce sürdüm, sapık gibi dilim dışarıda kendi yüzümü yalamaya çalışıyorum.
    palmolive'in çilekli duş jelinde de aynısı olmuştu, demn.
  • kafami basimi yikayinca sac diplerim, alnim, kasim, burun cevrem bembeyaz egzama oluyor.
    bu gece yikandiktan sonra yarim limonu alnima, yuzume burnuma sac diplerime yedire yedire iyice surdum. tabii yanma oldu biraz(bundan zevk aldim. *) su an yuzum bebek gibi egzama falan kalmadi. cok garip. yüzümü yıkamadan yatacağım, limondan zarar gelmez sanırım. *

(bkz: yıkanmak)
  • cildinizi mahvetmek için ideal bir yöntemdir. hızlı ve etkili bir sonuç almak isteyenler kezzap tercih etsin.
    şaka bir yana cildinizi bilerek bozmaktan başka bir şey değil bu. aşırı asidik bir şeyi böyle yüzünüze sürmeyin lütfen. soda ve karbonat da sürmeyin. kafanıza göre esansiyel yağ da sürmeyin. yapmayın gardaşım...gece gece canan karatay gibi tribe girdim sizin yüzünüzden puhhh
hesabın var mı? giriş yap