• açık seçik aşk bandosu'nun enstrümantal parçasıdır.

11:55, bu kadar zamana sığdırmıştır, özlemi, geçmişindeki kendine.
  • bazen gerçekten kalbimin sıkışması için dinliyorum bu parçayı, 11 dakika 55 saniye içerisinde yaşadığım hiçbir şeyi bilmedikleri halde bana nasıl bu kadar dokunuyor olabilirsiniz?6.20 de o nasıl bir solodur, o nedir tam olarak?parçanın en sevdiğim kısmı,çok güzelsin çok.
  • harika bir açık seçik aşk bandosu parçası. insanı uzak diyarlara götürüyor resmen.
  • matthauspassion'a beş kala.
  • değeri bilinesi bir parça.
  • saat 2.15 bu şarkıyı dinlerken kafamı yastığıma gömüp uzun uzun hayatımı düşünüyorum;iyiliklerimi,kötülüklerimi,heyecanlarımı,beklentilerimi...
  • neredeyse herkes gibi herkesin yüzü… fakat yine de aynı ifade olmuyor bütününde.

kimisinin çehresi güleç, bazısının donuk gözleri, bir diğeri öfkeli…

birbirinden ayıran belki küçük, bazen derin, çoğu zaman ince çizgiler var yüzlerinde yaşanmışlıklarını anlattıkları.

o çizgilerle dolu insanları hemen her gün görüyoruz da farkına varamıyoruz ya çoğu zaman…kapısını çaldığımız kapı komşumuz, metroda karşımızda oturan yol arkadaşımız, sıramızı paylaştığımız sınıftan biri, mesaiyi doldurduğumuz bir diğeri…

görsek belki, farkına varsak bize neler anlatırlardı kim bilir?

bazısı da susardı, öyle ürkek, öyle sessiz.

ben en çok bu ürkek yüzleri seviyorum sanırım, ancak çizgilere dokunduğunuzda anlayabileceğiniz kimsesiz yüzleri…

yüzündeki ürkek güzellik
  • muhteşem bir şey. harika, enfes, muhteşem, mükemmel, güzel olan her şeyden daha güzel.

belki daha önce bulsaydım, bu kadar etkilemezdi. bugüne, şu saatlerime özel çıkması gerekiyordu karşıma ve çıktı. böyle kıymetli, özene bezene yaratılmış bir şeyi ortaya çıkaran herkesin ellerine, varlığına sağlık. sonsuz saygıyla, sevgiyle...
  • no clear mind esintileri sunan, tüm anlamlı sözleri 11 dakikalık müziğe gömmüş enfes şarkı.
hesabın var mı? giriş yap