şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.

(bkz: hoşgelmiş)
  • ismail saymaz yandaş döl israflarına laf soktukça, soluğu sözlükte alan yazar.

ismail saymaz'a ithamlarda bulunuyor ama hepsinin içi boş ve temeli yok. laf salataları, alakasız referanslar, kendi kafasından tanımlamalar...

bir blog tutsunda entelektüel seviyesini görelim.

(bkz: halep oradaysa arşın burada)
  • ne saymaz'la, ne de programa çıkarılan yandaşlarla işi olmayan yazar.

adam safsatalı argüman kullanıyorsa bu başlı başına bir eleştiri konusudur. argümantasyon tekniği bilen, eleştirel yaklaşan biri de bunu görüp eleştirir. sen bunu göremiyorsan bu senin eksikliğin. nick altına gelip bu yanlışı eleştirenlerin açığını bulmaya çalışacağına köşene çekilip "yazar olmayı gerçekten hak ediyor muyum?" sorusunu kendine sorman gerekir.

ayrıca hayatım boyunca herhangi bir mahallenin yandaşıyla aynı safta durmadım. birilerinin yararı için yazmadım. ortadaki bir gerçeği de karşıdaki kişinin ne olduğuna bağlı olarak yazacak değilim.
  • eleştiri yapmaya çalışan ancak eleştiriyi kabullenemeyen yazar.

tartışmayı fikirlerden şahıslara indirebilecek kadar da eğitimsiz.
  • karalamayla eleştiri arasındaki farkı çözebilecek kadar bilgi birikimine sahip olmayanların hakkında konuşmaya devam ettiği yazar. aynı kafa yandaş savunduğunu iddia ettiği kişiden cevap alınca da olayın karşısındaki kişi tarafından şahıslara indirildiğini söyleyebiliyor.

gerçekten ilginç. eğitim önemli.
  • bilalin babasını dolaylı olarak sevdiğini gösteren ve ismail saymaz' ın tvlere atanarak çıkan figürlere verdiği ayarları hazmedemeyen yazarımsı.
    engelleyin, geçip gitsin.
  • karşı fikir üretebilecek kapasitede olmayanların başlığının altında saçmaladığı yazar.

(bkz: ad hominem)

daha okuduğunu bile anlayamayan tiplerin burada yazdıklarımı okumasını zaten istemem. bunun yanında; bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çalışan düşük profilli kişiler de genel olarak okumasın. ben bu profili muhatap olarak almıyorum.