• yks olayından sonra akp'nin yanında olsa olsa ipimle kuşağım sikimle taşağım olur.
  • akpli değilim ama çevremde 10 z kuşaklıya akpyi beğeniyor musun diye sordum. hepsi akpyi sevdiğini ve desteklediğini söyledi. dolayısıyla oran %100'dür. z kuşağı akp'yi ve reisimizi destekliyor. toplum mühendisliği yaparken önce bi çevrenize sorun, fikir alın. hayret bişi yhaaaa.

edit: entry ironidir.
  • z kuşağının çok fena taşşak geçtiğini anlayamayan troll beyanı.
  • benim gördüğüm kadarıyla bu z kuşağının ne siyaset ne de din umurlarında değil.
    bir çoğu youtuber olmak istiyor bir kısmı da tik tokçu zaten.
  • kesinlikle arkalarındayız.

diplomalı milyonlarca işsiz yaratmaları, yurt dışından gelen elektronik ürünlerin 3 katına çıkması, internet özgürlüğünü sınırlandırmaları, üniversitelerin içinin boşaltılması, fen liseleri yerine bol bol imam hatip açılması vs. bunlar hep müthiş gelişmeler. merkez medya diye bir şey kalmaması, televizyonlardaki yorumcular olsun tam hayal ettiğimi ülke. kadına şiddet oranlarının yükselmesi, herkesin korku ikliminde yaşamsı, tarikatların güçlerini arttırması ise bizi tamamiyle ak parti'ye bağlıyor.

(bkz: devam)
  • hangi on kişinin hangi yedisi?
    (bkz: oyna devam)
  • (bkz: ağam bizimle eğleniy)

eba'da ders var denildiğinde siktiri çeken bebeler, gelmiş burada siyasi propaganda yapıyor.

sen donla gezerken buradaki amcalar, teyzeler erdal inönü'yü, turgut özal'ı, necmettin erbakan'ı, süleyman demirel'i dinliyordu.

karnımız tok bizim "oy verene 2 anahtar" vaatlerine.

şimdi git digitürk 160’da trt çocuk, 165’de eba tv var. aç birini izle amcacım.

edit: bu çocuğun matematik öğretmeni kimse tessüflerimi sunuyorum. hocam bu daha yüzde hesaplamayı bilmiyor.
  • üniversiteden mezun olup asgari ücretli inşaat işçisi olarak çalışarak kyk kredisi ödemekten zevk alanlar da vardır elbet. patronlarının iptal edilen vergi borçlarını falan da takdir ediyorlardır.

edit: z kuşağı değildir o, olsa duramazsın.
hesabın var mı? giriş yap