• yavşak kelimesini bitin küçüğü olarak tanımlarsa sorun olmaz diye düşünüyorum. ama yine de dikkat etmesi gereken abimiz.
  • cem yılmaz'ın yancısı, itici şahsiyet.
  • cem yılmazın öncüsü, on numara adam, cem yılmaza kıymet bildiği için de ayrıca teşekkür ederim. kadro şampiyonlar ligi.
  • cem yılmaz henüz leman kültür'de sahneye bile çıkmamışken ağır roman'da okan bayülgen, savaş dinçel, müjde ar gibi isimlerle beraber oynamışlığı olan beşiktaşlı tiyatrocu.

bu tiyatrocu lafını, uzun yıllar istanbul devlet tiyatrosu'nda çalıştığı için vurguladık. hatta istanbul devlet tiyatrosu müdür yardımcılığı da yapmış, cinali'ye teşekkürler bu katkı için.

hamiş: saygılar bizden'i birçok suser kardeşimiz hatırlatmış, elbette o daha da eski (1992 olacak). ve fakat "zafer algöz kim mk cem yılmaz yarattı onu" tezi hepten çöker de troller susup kalır, az daha konuşsunlar da eğlenelim diye mahsus anmadım.
  • cem yılmazın adliye sekreteridir, severiz... saygılar bizden. okuyasan beni bul. şahahe tekirdağ geldi gömeriz.
  • sevdiğim bir adam. mükemmel bir oyuncu. her role girer. börü'de engin alan'ı oynarken, yahşi batı'da şerif'i, karakomik filmlerde karısından korkan aile babasını oynamış ve hiçbirinde de sırıtmamış bir oyuncudur. boş konuşmayın.
  • soru basit cem yılmaz mı gidip zafer algöz'e bizim filmlerde oyna demiştir, yoksa zafer algöz mü cem yılmaz'a ben senin filmlerinde oynayım.adama kıymeti cem yılmaz vermiş hemde öyle sıradan değil maddi ve manevi önünü açmış ,sizde adamı önce oradan tanışmışınız şimdi sıradanlaştırmak istiyorsunuz.iyi oyuncu, hoş adam.ha çok görünür olması bence de iyi değil.
  • adam haluk bilginer'den, çetin tekindor'dan çok daha büyük oyuncu. bu ikisinden hangisi şerif lloyd karakterini iç anadolu şivesiyle canlandırabilir?

bana göre şu anda türkiye'nin en büyük aktörüdür.
  • bir oyuncu düşünün, farklı farklı filmlerde akla kazınmış karakterleri olsun. sheriff lloyd, ahben sonel, karga, hepsi efsane. ben olsam, ben de her filmimde rol veririm.

edit:imla
  • göründüğünden daha kaliteli ve dolu biridir, "ölmeden önce izlenmesi gereken filmler" listesi gibi "ölmeden önce dinlenmesi gereken muhabbet ustaları" listesi yapılsa, bu listeye rahat girebilecek değerde bir insandır.
hesabın var mı? giriş yap