• genellikle designer parfümlerin kopyasını üretme şeklinde bi politikaları var, fiyat-performans bakımından iyi sayılır ancak kalıcılıkları çoğunlukla zayıf oluyo ayrıca günlük kullanım için gayet uygundur parfümleri.
  • almak konusunda karar veremediğim parfümdür kullananlar biraz yorum yapsada fikir edinebilsek..
  • alın hediye edin ben genelde öyle yaptım
  • günlük kullanım için evet kullanışlı fakat tıraş losyonu gibi kokmaları ayrı bir kötü.
  • çok kalıcı olmasalar da 4 tanesini birden severek kullandığım kokular.

(bkz: fruity)
    (bkz: femme)
    (bkz: bright rose)
    (bkz: oriantel)
  • sezona özel parfümleri dahil olmak üzere bütün erkek parfüm kategorisini kullandığım zara ürünleridir. eskiden zara gold olayı vardı mesela erkeklerin günlük için sıklıkla kullandığı şimdilerde çeşit daha fazla ama kalıcılık ömrü kısa. sıktığınız an 1 saate koku kalmıyor. fiyat/performans açısından iyidir güzeldir. al koy çantaya ya da ofise arada tazele. benim gibi buğday/açık tenliyseniz zara 8.0 bergamotlu, serinletici, hafif tende kalıcılığı nispeten daha iyi.
  • zara impact masculin efsane ve gayet kalıcı bir koku keske bi yerler de bulabilsem
  • nude bouquet adlı olan favorim. sıktığımda kendimi çiçek bahçesinde hissediyorum ve bir pıt da olsa kalıcı olduğunu düşünüyorum.
  • yeni çıkardıkları destination mars, tam aradığım koku; ancak hiç kalıcı olmadığı için acaba neyin çakması diye düşündürttü. biliyorsanız gidip ondan alacağım çünkü.
  • silveri guzel. ama kaliciklari cok iyi degil arttirsalar daha iyi olur
hesabın var mı? giriş yap