• güney kore'de düzenlenen dünya tekvando şampiyonası'nda kadınlar 53 kiloda altın madalya kazanan sporcumuz. finalde rus rakibini son saniyede kafaya yaptığı teknikle (3 puan) geçip altın madalyaya uzandı.
  • çok güzel bir sporcu kardeşimiz. kendisinden tekme yemek istemezdim
  • son saniyedeki vuruşuyla dünya şampiyonu olan 19 yaşındaki sporcumuz. pırıl pırıl bir genç irem yaman'dan sonra gelecek vaat eden tekvandocularımızdandır. kilosu olimpiyat sıkleti değil ama belki ilerde bir olimpiyat madalyası getirebilir.
  • dünya şampiyonu olarak altın madalyayı almakla birlikte rus rakibinden rövanşı da almış tekvandocumuzdur.

şurada 24. saniyeden itibaren dudaklarını büzdüğü çocuksu sevinç gözyaşları çok değerlidir. o duruma odaklandığınızda kendinizi de ağlarken bulabiliyorsunuz. tebrikler.

keşke bu başarıları ekranlarda canlı olarak görebilsek ve kamuoyunda çok daha fazla gündeme getirebilsek.
  • hayatımda gördüğüm en güzel şampiyon. helal olsun sana zeliha, umarım olimpiyat madalyası da alırsın. yolun açık olsun.
  • bu genç yaşında dünya şampiyonu olmuş sporcumuzdur. türk kızı vs rus kızı kıyaslamasına da bir nokta koymuştur.
  • tekvandodan anlamam ama videoyu izlerken maç sonu ağlaması beni çok duygulandırmıştır. helal olsun yolun açık olsun altın sporcumuz...
  • sanırım pms'im ama şu röportajını okurken ağlamaktan helak oldum. helal olsun sana yavrum. nice böyle başarılara inşallah güzeller güzeli.
  • ayse arman'la yaptigi roportaji ben de gozlerim dolarak okudum. ne cevherler var gencecik nufusun icinde.

helal olsun, yolun acik olsun. umarim olimpiyatlarda da madalya alirsin aslan zeliha!
hesabın var mı? giriş yap