• severek yapılmayacak bir eylem. film izlerken aynı anda yoldan gelip geçen milletin ayakkabi markasını da ogrenmeye yol açan bir yerleşim biçimi.
  • camınızın dibinde top oynayan sitenin çocuklarının topu pencere demirlerine vurmasıyla oturduğunuz yerden zıplamanıza neden olan eylem. genç yaşta "keseyim mi ulan topunuzu?" moduna da girdik ya, allah sonumuzu hayretsin.
  • ölmeden mezara girme hissi yaşanır her merdiven basamağında.
  • zemin katlarda oturan insanların gökyüzünü görmeden hava durumu tahmini yapabilme yeteneğine sahip olması gerekir.
  • evinize gelenlerin* kapı zili medeniyetini kullanmak yerine her seferinde camı tekmelemesi sonucu* zaman zaman korkutucu ve sinir bozucu olabilen yerleşim şekli.
  • bodrum katta oturmaktan iyidir. en kötü ihtimalle ayak, şansınız yaver giderse bacak, standart bodrum katsa surat görme şansınız vardır manzara olarak.
  • surata surata rutubet yemektir.ev sıcaklık ortalaması her zaman dışarıdan düşüktür, duştan odaya koşmak dünya rekorları statüsünde değerlendirilmelidir zira 0.000232 saniye kadar sürmektedir,evde rutubetten garip bir koku oluşur, yaşanılası yer değildir. okulu bitirmeye ya da evden çıkmaya bakılmalıdır.gökyüzü olmadan yaşamak herkesin içindeki kafkaya göre değildir.
  • merdiven cikmayi sevmeyen insanlar icin idealdir. hava tahmini konusunda teletext sayfalarinda yardim alinabilir.
  • yazları balkonda yatamamaktır. malum kedisi var, hırlısı var, hırsızı var, elindeki bıçağı kalbine saplayabilecek potansiyelde ruh hastası var (bu sonuncusu olmadı biliyorum ama çok korkuyorum lan! ).
  • yazin evin serin olmasi acisindan super olay. eve girip cikmayi da hizlandirir. zaten insan dedigin yerde yasar ne isimiz var gogun yuzunde?
hesabın var mı? giriş yap