• internete sansür yasasının kabul edilmesi neticesinde daha fazla popüler olacak uygulama.

sözlük uyuma hemen kur chrome'a.
  • vpn nedir? nasıl kullanılır? kaç para ödeyeceğiz? işe yarıyor mu? sorularına aylardır vediğim tek cevaptır. chrome'a kurulur ve istersen isviçre'den girersin, istersen amerika'dan, fantezi olsun diyorsan hong kong. kurduktan sonrası çok basit. bir tıkla açıp bir tıkla kapayabilirsin de. daha ne olsun?
  • çoğu kişinin hala haberdar olmadığı başarılı eklentidir.
  • harika bir chrome eklentisi. hükümetin engellediği herhangi bir içeriğe rahatça ve hızlıca erişilebiliyor. umarım eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmemişimdir ancak herkesin bilip kullanmasını istediğim için yazma gereği hissettim.
  • kendi beyanlarına göre, şimdilik bedava ve veri trafiği sınırı koymuyorlar fakat ileride getirecez diyorlar. sınırlısı gene bedava kalacak ama sınırsızı falan paralı olacak yani.
    fakat şöyle de bir şey var, erken üye olanlar belki de hep bedava kalacak ya da en kötü ihtimalle onlara özel paketler sunacaz diyorlar.
    büyüdükten sonra sözlerini ne derece tutarlar bilmiyorum ama şimdilik kurup ileride ne olacağına bakmaktan bir zarar gelmez diye düşünüyorum. bunu da size zürih'ten yazıyorum. yersen.
  • artık yavaştan sürekli bir vpn mevzusuna girmek zorunluğu ufukta gözüktüğünden sözlükte inceleme yaparken nicotinell sakizli muhallebi sayesinde varlığını öğrendiğim chrome eklentisi. ilerde paralı hale gelirlerse de kullanırım kalitesi bu şekilde devam ederse. ipileri demokratik yeni osmanlısal cihan imparatorluğunda sansürü aşmak için an itibarıyla en şahane çözümlerden biridir. hızı da son derece iyidir. hatta youtube gibi sitelerde düz bağlanmaktan çok daha iyi performans vermektedir.
  • sağlamasını xhamster üzerinden yaptığım için kendimden utanmamı sağlamış chrome eklentisi. yandex browser'da da sorunsuz çalışıyor.
  • hotspot shield gibi baş belası programdan çok daha yararlı ve kolay olan eklenti. nadir olarak yavaşlasa da, diktatörlüğün sansür yasaları nedeniyle yakın zamanda internetteki en yakın dostlarımızdan biri olacaktır.

isviçre alplerinden sörf keyfi.
  • herkes görevini bu program kadar iyi yapsa, şimdiye aydaki kraterlerde hormonsuz kabak yetiştiriyorduk.
  • if you don't pay the product you are the product düsturundan dolayı şüpheyle yaklaştığım uygulama. her ne kadar trafiğinizi takip etmediklerini ve log tutmadıklarını iddia etseler de insan güvenemiyor işte.

belki şuraya 2014 güncellemesi geldiğinde zenmate'i de incelerler de biraz olsun fikir edinebiliriz.

edit:tanıtım amaçlı ücretsizmiş, yakında kotayı koyarlar. o yüzden gizlilik poliçelerine biraz daha kanım kaynadı.
hesabın var mı? giriş yap