• bu kadını ve şarkıyı seyircisiz ortamda alınmış bir ses kaydı üzerinden duysak bu kadar etkilenmezdik. bizleri bu kadar etkileyen şey seyircinin ve jürinin coşması. şarkıda tam yükseldiği yerde yanan ışıklar, yükselen alkış vs.

zeynep avcı güzel seslendirmiş o kısmına kesinlikle bir sözüm yok, yolu açık olsun. hiç dinlemeyeceğim bir şarkıyı bir kaç kez üst üste dinlememe vesile oldu.

saygılar.
  • açılın müzisyen geldi;

pesleri de tizleri de bu kadar doğru basabilmek *, ayrıca bunu yaparken şarkının duygusundan hiç çıkmamak ve dinleyiciye hiçbir şekilde kafasında dönen o karmaşayı hissettirmemek * ve yine ayrıca teknik bir dolu işi aynı anda becerebilmek çok zor. bu arkadaş kim bu şarkı nedir hiç bir fikrim yok yeni görüp dinledim.

fark yaratan en önemli şeyler bence bunlardır. herkes yapamaz. zor iştir.

dikkat edin pesleri ve tizleri bu kadar net hissettirebilen şarkıcılar nadir şarkıcılardır.

en ama en önemlisi ise şarkıyı söylerken dinleyiciye geçirilen ben bunu yaşıyorum hissiyatı. bunu yapabilmek için ise çok ama çok iyi bir şarkıcı olmak ve yukarıda özetlediğim şeyleri eksiksiz yapabilmek gerek.
  • of çok zekice. o ses türkiye'ye katılsa hadise'njn "kanatları altında" harcanacaktı. kimse yüzüne bakmazdı. şimdi ise tüm ünlüler ınstagram'da şekilden şekile giriyor bu ablamız üzerinden prim kasmak için. demet akalın şey yazmış: "istanbul'a gelmen için çalışmalar başladı".

"seni ben ünlü ettim, senin istanbul'da önünü ben açtım" incoming.

umarım kendisini harcamalarına izin vermez.
  • ekşi ergenler tarafından sesinin sıradan olduğu söylenen bu ablamız türkçe bir şarkı ile voice of germany yarışmasının içinden geçmiştir.
    bu sivilcelilere bero mero kiro gibi isimleri olan küfürlü rap söyleyenleri daya gitsin bunlar sesten ne anlar.

kim bilir türkiyeden kaç menajer ablamızın şimdiden kapısını çalmıştır. herhalde kendisi de türkiye'de değil almanya'da sesini duyurmak istiyor yoksa o ses türkiye'ye katılırdı, oğuzhan koç bu kadına şarkı söylemeyi öğrettieşdclvöv

sesi tek şarkılık değil, ışıkmış seyirciymiş gibi bilirkişi gibi tespit yapan boş beleş kişilerin girdilerine bakmayın burada başka bir performansı mevcut.
    https://youtu.be/mf6vb_ykqya
  • aynı dili konusmadıgı, sarkının sözlerını anlamayan jurıyı aglattı.

tan tascı ne guzel adamsın, ne guzel sarkı yazmıssın. bır de sözlerı anlasalar kım bılır ne olurdu.

zeynep avcı yolun acık olsun, duyguna guzel sesıne saglık.
    kaybeder mıyım dıye korkmadan turkce sarkı secmene de ayrıca bayıldım.
  • twitter'da dolanırken hiç adetim olmamasına karşın "açayım bakayım, ne komiklikler oldu acaba, az güleyim" diyerek izlediğim canlı performans videosu sonrası küçük çaplı bi felç geçirdim. ablam şarkıyı özümsemiş, içine almış, bir olmuş şarkıyla. enfes söylemiş, çoğu kelimesini anlamayan almanlar kendilerine neredeyse jilet atacak kıvama gelmiş. umarım türkiye'de albüm yapıp kendine yazık etmez, oralarda müziğin evrensel olduğunu kanıtlamaya devam eder.
    tanım: su gibi berrak sesli ses sanatçısı.
  • almanya’daki the voice şarkısında ortalığı kasıp kavuran bir değişik sesli kadın.

tan taşçı’ya ait “yalan” şarkısını söylemiş, herkesin tüylerini diken diken eylemiş, şarkının sahibi tan taşçı’yı bile duygulandırmış…

gönlüne sağlık, yolu açık olsun.

https://twitter.com/…tatus/1446395188025384960?s=21
  • hem sesi güzel hem de şarkının duygusunu kendisi yaşadığı gibi dinleyiciye de üst perdeden hissettiriyor. umarım çok başarılı olur ve kulaklarımızın pasını silmeye devam eder. yolu bahtı açık olsun.

bu parçayı ilk kez dinliyorum o yüzden tan taşçı'nın emeğine sağlık şarkının sözleri de çok güzel.
  • böyle bir sesle ödüllendirilmiş. allah vergisi bir yetenek. dinleyip etkilenmemek mümkün değil. ne kötü sesler stüdyoda düzeltiliyor, konserlerde takke düşüyor kel görünüyor. zeynep hnm siz hep söyleyin biz dinleyelim.
  • 'tan taşçı istese böylesine bir reklam yapamazdı.' çok güzel ve güçlü bir ses. bundan sonra hakkettiği yerde olur.
hesabın var mı? giriş yap