• ziraat bankası ile alakalı bir durum değildir. (bkz: #104098282)
  • uzun zamandır online olarak bankalardan altın yatırımı yapan biri olarak, hafta sonu ve hafta içi de mesai dışında alış - satış arasında ki makas fazla oluyor, mümkünse hafta içi ve mesai saatleri içinde kontrol edin, bir de piyasada önemli dalgalanmalar olunca makas açılabiliyor, tavsiyem altın için salı çarşamba veya perşembe günü 10 :00 - 16:00 arası bankaları kontrol edip alım veya satım yapın...

yani bu ziraat veya devlet ile ilgili bir durum değil, öyle ki an itibariyle t. c. iş bankası ndaki makas 30 tl den fazla,

hafta sonu ve akşam saati olduğu için normal

https://hizliresim.com/dcsiid

an itibariyle bankaların altın kurları
    https://hizliresim.com/3nanwl
  • altın bankacılığı için (bkz: kuveyt türk) ü tek geçerim..özel kur tanımlayarak daha uygun fiyattan alabiliyorsunuz.
    (bkz: sağlam bankacılık)
  • beni de mağdur eden bir durum. bu olaylar şunu gösteriyor; en iyi altın fiziki altın. mesele sadece mesai saatleri dışı değil. mesai saatleri içinde de makas 8 9 liralara çıkıyor. bunu her banka yapıyor şuanda çok büyük dalgalanmalar olduğu için. ama ziraat bankası diğer bankalardan farklı olarak altın fiyatı yükselirken banka alış fiyatını sabit tutarak satış fiyatını arttırıyor. hem makası açmış oluyor hemde altını bozup kar etmemizi engelliyor. tam tersi düşerken de banka alış fiyatını anında düşürüyor.
  • 2020 itibariyle altın yaptıran ile bozduran kişi benim gözümde saftır. olaylar olaylar olmuş adamlar tabiki de bunun fırsatçılığını yapacak. bu toz bulutu geçene kadar kimsenin dövize girmemesi gerekir. yukarıda bir yazarın dediği gibi adamlar istese makası 100 tl den yapabilirler. devlete güvenmen bir, devlet bankasına güvenmen ikinci hatandır.
  • bir çok denememe rağmen online alış-satış işlemi ile ne döviz ne altından kar edememiş bir insan olarak hak verdiğim isyandır.

1 ay içerisinde 30-40 kuruş daha pahalıya bozdurmam gereken döviz ya da altını aldığım fiyata bozdurunca bende epey sinirlenmiştim.

gram ya da çeyrek altın ya da dövizden az da olsa kar etmenin tek yolu kanlı canlı olarak döviz bürosundan ya da kuyumcudan satın almaktan geçiyor.

bir dönem vakıfbank elden alışta bu makası epey daraltmıştı elden alışta ve satışta piyasa değerine neredeyse denk işlemler yapılıyordu.
  • arkadaş 300 tl ile ilk yatırımını yaptın galiba hayırlı olsun. bu ara borsadan uzak dur. orada da 15-20 tl zarar edebilirsin.
    tanım: olmayan rezalet
  • yazarın hakkı açıkça gasp edilmiştir ..
  • ziraat bunu hep yapıyor.dün altın 461 ilken 467 den sattı.bozdurmak isterken de piyasanın çok altından bozuyor ödediğiniz vergiler de cabası
  • an itibariyle 24 liralık hayvânî bir makas mevcut. makas değil geniş açılı pergel mübarek.
hesabın var mı? giriş yap