şükela:  tümü | bugün
  • sanırım galatasaraylı. sanırım diyorum çünkü beşiktaş ile alakalı başlıklarda 10 adet boş entrysini geçtikten sonra iki tane galatasaray entrysi görebildim. futbol dışında bir entry ise göremedim.

fikret orman "bir kurdun arkasından kırk köpek havlar." demişti. sanırım görev bilincini fazla abartmış ki bir süreliğine sözlükten uçurulmuş.*
  • hala ben değilimdir.
  • hem troll hem de kalitesiz entryler yazan yazar.
    madem trollsün bari kaliteli yaz.
  • şerefsiz, haysiyetsiz ve israil yalakası ve aynı zamanda sapık düşüncelere sahip varlık.

şu sözlükte niceleriyle tartıştım, en kısa zamanda dişlerimi elime tespih tanesi misali dökeceğinden söz eden mi olmadı, aile fertlerime en galiz küfürlerle hakaret eden ulugavatlar ile mi kavga etmedim, terör örgütü mensubu vatansızlarla dahi vs attım. fakat ben bu alacalı gavat gibi birisi ile daha önce karşılaşmadım.

israilli askerlere tekme atan filistinli kız başlığında girdiği (#73077761) entry'e istinaden kendisine yazdığım "o israil askerleri küçük kardeşini, yeğenini göz altına alıp tecavüz etse, çocuğunu kafeslere koyarak esir etse yine de sempati duyar mıydın ?" mesajıma adeta kanımı donduran ve ekrana bomboş gözlerle uzun bir süre bakmama sebep olan aşağıdaki şu tüyler ürpertici kelimeler silsilesiyle mukabele etmiştir.

"banane aq filistinli fahiseden. bunlar benim dedelerime karşı ingilizlerle bir olup savaşmadı mı? ölsün ölüsüne tecavüz ederim"

bu yazdığının bedelini, kendisini kıstırdığımda yaş gargat ağacının kıymıklı dalını bedenine zerk ederek ödeteceğim.
  • ırkçı bir yazar. (bkz: engelle)
  • fenerli mi cimbombomlu mu belli değil: (bkz: #73185906)

sonra renkli diyince kızıyorsunuz.
  • yazdıklarını okumaktan zevk aldığım yazar. mütemadiyen ağlamakta. çok zevkli lan.
  • bir rivayete göre 0-6’lık skordan sonra tüm kalemlerini kırmış, kafasını da duvara vura vura beyin travması geçirmiştir sözlükte saçma sapan cümlelerle fenerbahçe düşmanlığı yapmaya çabalaması ama sadece gülünç duruma düşmesi bu yüzdendir.
  • (bkz: #73387806)

kendisini fenerbahçe gommeye adamis bir ilkesiz oldugunu dusunduren fetöcü olma ihtimali yuksek yazarcik.

bir de saglik bilgisi cok sıkıntılı;

(bkz: #73388100)

"hadim ederek tecavuzu engelleyemezsiniz" falan demis.

tamam o zaman sdghkkhds.