şükela:  tümü | bugün
  • sayın kemal kılıçdaroğlu beyefendinin apaçık sorulara hala cevap lutfetmemesidir.

1- belge dediğin a4'leri nereden buldun?

2- açıklamak için neden abd'deki tuzak mahkemeye paralel zamanı bekledin?
  • (bkz: kemal22_şimdi oturumu açtı)

ülkede milyonlarca dolarlar avrolar yurt dışına kaymış, sen nereden bulunduğunu mu merak ediyorsun.

belgeleri eniştem verdi. ondan öğrendim.
  • 1- hani belgeler sahteydi?
    2- sanamı soracaktı zamanını?
    3- fetönün kucağında iken hayat nasıldı?
  • ahahhaha "belgeler sahte" palavraları fos çıkınca "belgeleri nereden buldun"a geçmiş, iq seviyesi çift haneli yazar beyanıdır. bir sonraki hamle de "belgeleri fetö'den aldı!!!!" olacaktır.
  • ben kk olsam

1 - sana ne nereden bulduğum. ne içiyorsun da "bu paralar nereden geliyor" diye sormak yerine "bu kanıtlar nereden geliyor" diye soruyorsun?
    2 - açıklamayı yapmadan bir gün önce reisiniz "yurt dışında kuruşum yok" dedi. neden amerikada ki mahkemeden bir gün önceyi seçti?

diye cevaplardım. ama böyle trollerin seviyesine de inmek istemezdim.
  • tüm cevapları muhalefetten bekleyen, akp’lilerin hiç bir soruya cevap vermemesini normal bulan aksığır düşüncesidir.

geber git artık lütfen.
  • belgelerin içeriğini ve o paraların kaynağını merak etmektense ,belgeleri nerden bulduğunu merak eden bir trolün bunları “cevap verememe” olarak algılaması..

x kişisi verdi dese ,sonuç değişecek mi? ayrıca zorunlu mu ? akılları sıra dikkat dağıtacaklar..
  • zaten amaçları üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. ama bu bağcı başka bağcı.