• (bkz: iş ahlakı yönünden ahlaksız bir toplum olmak)

dostum giderseniz o başka ülkeye, kalın. dönmeyin.

edit: (bkz: başlığın başa kalması)

tarihler kasım ayının birini işaret ettiğinde yurt dışında okumak isteyen bir kardeşimiz, gözü yaşlı bir bacımız (benim eğitimli bacılarımı üzdüler) başlıkta adı geçen tercüme bürosuna başvurmuş, hizmetten memnun kalmamış ve bu başlığı açmıştı. ancak bazı sebeplerden dolayı bu başlığı silmiş ve terk-i diyar eylemişti.

işbu entari başlığı benim açmadığımı belirtmek amacı ile yazıldı, ben ne başlığı açanın amcaoğluyum ne de adı geçen tercüme bürosuyla işim var. bence biz de başlık sahibi gittiğine göre , elalemin başlığında oynamayalım, topumuzu kesebilirler.

bence dağılalım mı? dağılalım.
  • (bkz: father of name) geçmiş olsun, rezalet gibi rezalet.

edit: bir diğer rezalet de ilk entrynin silinmesi. neyse, madem bir usulsüzlük var, biz noterler birliğine şikayetimizi yapalım.
  • diltra'ya bekleriz
  • rezalet linkini açmak için ülkemizin başka bir rezaleti nedeniyle vpn açmak.

edit : ayrıca ingilizcesi şukela olan arkadaşlar hiç father of name diye bir tabir duymuşlar mıdır merak ediyorum.

edit : ciddi ciddi oturdum ingiltere, amerika ve galler gibi ülkelerin doğum sertifikalarını okudum. iyi kötü yabancı dil okudum ama ağzımdan 2 kelime dökülmeyeli nereden baksanız 4 sene oldu. ulan acaba benim gözümden kaçırdığım bir şey var da ben mi bilmiyorum şu father of name sözünde diye. hatalı çevirinin babasıdır bu. biraz empati yapın. hayalleriniz var. isviçre vs. lakin bir kaç iş bilmez yüzünden tüm hayalleriniz yerle bir. neyse rezalet puanımı açıklayayım. 10/10 efendim.
  • sahalarda görmek istediğimiz rezaletler silsilesi.

çok haklısınız melike hanım bu arada. arkanızdayız.
  • hata kabullenmeyi, özür dilemeyi ne zaman öğreneceğiz acaba. ben söyleyeyim hiçbir zaman. çünkü her şeyimiz mükemmel amk. onun basit bir örneği bu rezalet.
  • rezalet puanım 1/10. okuyarak kaybettiğim zaman için üzüldüm.
  • özeti: evrak ütülenmeden gelmiş.

geçmiş olsun diyorum.
  • o kadar önem veriyorsan madem neden elden teslim almıyorsun? kargoda başına herşey gelebiliyor malum.
hesabın var mı? giriş yap