40 entry daha
  • ben çay içmiyorum diyen sığırlarda damladığına göre rahatça uyuyabiliriz artık.
  • ithal çayın ya da halk arasındaki adıyla kaçak çayın kilogramı 180-200 tl bandında satılıyor uzunca bir süredir.
  • bu millete az bile. çay ne?? önceden çay mı vardı? cehabelilere her seçimden sonra koyduk mu yazar ve onların gözyaşlarını kaynatır içerdik. şimdi evime ekmek alamayınca hanımın gözyaşlarına kaldık ne yapalım. çay içeceğiz diye suriyeyi, el şakşukiyeyi mi verelim. gelmeyin bu oyuna. turist çayı diyor zaten demek ki turistler yapıyor bu zamı
  • biraya rakıya ,sigaraya zam geldiği zaman içmeyin diyenler nerde ?

çay yok ,bok için .....
  • yarın bağzı gazeteler çayın zararlarından bahsetmeye başlar..
  • turist çayı iması yıllar sonra cuk oturdu.
  • ülkede yıllardır süren "bilime karşı durarak ne kadar dayanabiliriz?" konulu deneyin sonuçlarından birisi olduğu için beni üzen ama şaşırtmayan durumdur. yolun sonuna gelindiğini anlamak için uçurumun ucuna kadar yürümek gerekmiyordu oysa ki.
  • çay 75 tl olmuş.
    -ben içmiyorum içem düşünsün.
    köprüye zam gelmiş.
    -ben geçmiyorum geçen düşünsün.
    akaryakıt yine zamlanmış
    -arabam yok ki bana ne
    sigara zammı kapıdaymış.
    -kullanmıyorum isterse 100 tl olsun

bu böyle sürer gider.
    kodumun sığırı ben içmiyorum, ben geçmiyorum diye diye kafa siker durur.

malın tepki göstermesi için illa onun kullandığı şeylere zamn gelmesi lazım.

çay içmediği için çay isterse 500 olsun umrunda değil. salak çünkü, yarın kendi kullandığı bir şeye zam gelebileceğini de kestiremiyor halbuki türkiye’de yaşıyor; ama hiç mantık yürütemiyor.

bu kafaya tank palet fabrikası satıldı desen yine muhtemelen benim tankım yok olan düşünsün filan der.
    kodumun sığırı bir şeylere tepki göstermek için yanlış olduğunu belirtmek için illa kullanmak mı gerekiyor?

motorlu araç zammını araba alacak olan düşünsün, sen önceden almıştın çünkü.

evlere ve konut kredisine gelen artışı da ev alacak olanlar düşünsün, sen zamanında almıştın evini evi olmayanlar düşünsün.

sen hiç bir şeyi düşünme aq sana değene kadar devam.
  • çay yok bok için :)
  • niye şikayet ediyorsunuz ki eğer çay alacak paranız yoksa parti mitinglerine gidin orda belki uslu bir seçmen olursanız kafanıza çay atılabilir
46 entry daha
hesabın var mı? giriş yap