• yayına başladığı günü aklıma getirdi. koşa koşa eve gitmiştim, balrog almanın yasak olduğu atari salonundan çıkıp.
    o günlerde ikame eğlenceler azdı.
    vj atakan'ı hatırlıyorum. gerçek anlamda at kuyruğu saçlı. o zamanlar çok havalı denebilecek bir tarzdı bu.
    insanın çocukluğuna dair bir şeyin sonlanması üzücü tabi. ama yerine konabilir çok kanal var. hayırlısı olsun.
  • iyi kötü bir markaydı. bir markayı daha yok etmeyi başardılar. bravo.
  • küçükken ne zaman ananemlere gitsek benden 10 yaş büyük olan teyzem kral tvnin başında olurdu 3310 undan alttaki yazı kısmında çıkması için mesaj atardı o zamanlar hep ismail yk, demet akalın, gülşen klipleri çıkıyordu eve dönünce ben de açardım kral tv yi öylece izlerdim hande yenerin acı veriyor klibine saatlerce ağlardım şimdi en saçma ismail yk şarkısını bile biliyor olmamın sebebidir kral tv bir devir bitiyormuş kalbim buruk oysa daha alttan geçen yazılardan aşk ilanı bile almamıştım
  • bari kapanışı nez'in poposuyla yapsalar da ekran köşe bucak bir parlasa.
  • cnbc-e gibi bu da hayatımızın bir dönemine damga vurmuştu.

kapanışı top10 listesinde 10 haftayla en uzun süre zirvede kalan kış güneşi ile yapmalarını öneririm.

edit: 11 ve 14 hafta olarak da hatırlayanlar da var. hafta sayısı belirsiz ama rekortmen olduğu kesin. :)

edit 2: 10 hafta olduğu kesinleşti, doğru hatırlıyormuşum. izel hasretim adlı şarkısıyla zirveden indirmişti. mesajla hatırlatan herkese teşekkürler. doksanlardaki çocukluğunu unutmayan herkese selam.
  • ferit şahenkli doğuş grubu'nun sırayla aldığı kararlardan biri. önce ntvspor sonra da kral... daha da sıra gelecektir. ilk internet dizisini piyasa çıkartan bu şirketin kraltv'yi digitalde bari ayakta tutamaması hezeyan olmuş. kraltv otoriter bir kanaldı müzik piyasasında bu kanalda klibini yayınlatamayan şarkıcılara 3. sınıf şarkıcı muamelesi yapılırdı. keşke bu kalitelerini digitale taşıyıp youtube'da çok daha yükselselerdi... ben niye bu kadar umursadıysam.

edit: cnbc-e yeşillendirmesi geldi.
  • olması gerekendir ; hatta geç bile kalınmıştır.

bendeki yeri ayrıdır o başka .

(bkz: vj bülent)
    (bkz: arda kural)
    (bkz: tarkan - kış güneşi)

hoşça kal çocukluğum !
  • bari sen kalsaydın be kral. her güzel şey teker teker gitmek zorunda mı, müziği bana sen öğrettin. bir ara ipin ucunu kaçırınca meydanı nr1 ve powerturk gibi kanallara bıraksan bile kral popla düzeltmeye çalıştın. neyse hoşçakal artık dijital alemde takibe devam
  • yandaşlar gelsin gezegen mehmet'i kurtarsın bakalım. su + itfaiye?
  • burger king top 20 günleri... :) çok güzel elektro gitarla olan bir jeneriği vardı. şarkının adını falan da hatırlayamıyorum,geleceğ dönüş görüntüleri falan çıkardı sanki arada.

kral tv video müzik ödülleri hep güzeldi,onu da bitirmeyi başardılar. yok online oylama,tören yok falan filan...

hey gidi...
hesabın var mı? giriş yap