şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir dönemin efsane kanalının kapanacağı tarihtir.

"doğuş grubu, bünyesindeki yer alan video müzik kanalı ‘kral tv'yi de 1 şubat'tan itibaren kapanıyor. kral tv artık yayınına dijitalden devam edecek.

1994'te cem uzan tarafından kurulan kral tv, tmsf tarafından 15 haziran 2008'de düzenlenen bir ihaleyle 95 milyon dolar karşılığında doğuş yayın grubu bünyesine geçmişti."
  • eğer doğruysa bir efsanenin hayata gözlerini yummasıdır.

(bkz: vj bülent)
    (bkz: ece incedursun)
  • power türk, dream tv gibi muadilleri yaygınlaşınca tekelini kaybetmiş, arabesk ağırlıklı formata geçmişti zaten. büyük kayıp değil.
    hem devir internet devri zaten.
  • zaten youtube sonrası pek anlamı kalmamıştı,yıl olmuş 2019 hala televizyondan klip izleyen mi kalmıştı dediğim olaydır.
    90larda baya ünlü idi video müzik ödülleri ile. o ödüllerin de bir anlamı kalmadı yandaşlık oraya da girince.
    bir ara tarkan yerine murat başaran toplamıştı tüm pop erkek sanatçı ödüllerini o rezil yılı hiç unutamam(dudu dudu albümü dönemi). petek dinçöz de her yıl yılın fantezi kadın sanatçısı oluyordu sevgilisi sayesinde,diğer çok iyi sesler arasından.
    son dönemlerdeki çok hızlı tüketim kral tv'yi de vurdu haliyle. tarkan'ın "ikimizin yerine" klibi çıkacak diye 1 saat tv başında beklediğimi bilirim çocukken..
  • kral tv'deki kliplerle 31 çekmiş efsanevi nesil 'i gözyaşlarına boğan elim hadise.
  • bence isim değişse yeter yandaş doğuş grubu için.

(bkz: kralcı)
  • yayıncılık işini eline yüzüne bulaştıran ferit şahenk'in bir tarihi yok etmesidir.

ayrıca onlarca medya emekçisi de işsiz kalacak.
  • anılar , anılar.. kimilerinin çocukluğu , kimilerinin gençliği. bu haberleri duyunca içimizden bir parçanın yok olduğu hissine kapılıyorum. her güzel şeyin elbet bir sonu oluyor , sanırım hayatın acı kurallarından biri de bu.
  • bu ülkenin öyle böyle bir şekilde kazandığı değerler kaybediliyor. kral tv sadece kral tv değil benim ergenliğim, başkasının havai günlerinin vakit geçirme aracı vs.
    kral logosunu görünce hala mirkelam ve her gece şarkısı, mirkelamın koşması ve pantolonu aklıma geliyor. yaşanmaşlıklar bir tatlı tebessüm bırakıyor.