• umarım ders çalışıyorsundur.
  • olm sınavdan sıçma lan , lütfen bak amk çok uğraştın 1 yıl daha hiç bi insan evladı dayanmaz.
    nasıl gidiyo onun dışında , aynaya baktığında bir kazmadan farkın ne sence ?
    itüde misin odtüde mi yoksa bala göte boun'a mı gittin la çakal?
    umarım bi sığır değilsindir.
  • ne seneydi kızım wisss be. ve pes etmedin. aferin!!gerçekten bu sene büyüdün sen. bir önceki seneye göre bambaşka biri oldun. kendinle gurur duy!!!
    seni seneye daha güçlü göreceğim. anlaştık mı? aklındaki her şeyi yapmış, durmamış, an'da kalmış olacaksın!
    -ne olursa olsun kendinden ödün verme!
    -kedini bir şekilde geri almış ol. o senin kızın!!
    -bir de tek hücrelinin sana yaptıklarını unutma!!!
  • öldüysen el salla

edit: ölmedim
  • umarım sevdiğin işi yapıyorsundur, üniversiteyi hayatının merkezine koymuyorsundur ve saçma sapan insanlar yüzünden kendini boş yere üzmüyorsundur
  • 2 yıl önce yazdığım, 1 sene sonrasına tutmadı. 1 yıl önce yazdığım, bu sene de olmadı. şimdi buraya ne yazarsam yazayım, seneye nasılsa olmayacak.

bir tek dileğim var, mutlu ol yeter. *
  • şuan migrenin tutmuş ve uykun yok. kafanda bir çok hayal, yapman gerekenler, gelecek için allahın izniyle planlar var. 1 yıl sonra bunların en az %50 yapmış ol zeyno! kendine güven. yol zorlu olsada sağlam ve taşları tek tek atarak ilerle. allahı ve resulünün yolundan ayrılma. kendimi seviyorum...
  • geçen sene yazdığıma baktım da aklımdaki soruların hayatımdaki sorunların aynı olduğunu farkettim. koskoca 1 yılda hiç mi bir şey değişmez. değişmedi. aksine daha fazlaları eklendi teşekkürler 2020. teşekkürler hayatım
  • tipini zikiyim
  • umarım keşke bir yıl önceye dönebilseydim demiyorsundur.
hesabın var mı? giriş yap