• bence burak'ın arabası kendini yere atmış. öyle kaza mı olur yahu.
  • arabayı bırakıp kaçmak nedir allah aşkına ya. şu adamgillerin bir tanesinin de iq’su ayakkabı numarasından büyük olsun.
  • böyle kaza mı olur diyenler, evet bu tür arkadan itişli spor arabalarda düşük hızlarda bile yoldan çıkmalı kazalar gayet olası. esp sistemini kapatıp direksiyona hafif meyil verip gaza biraz fazla yüklenmeniz bile arabanın yolda böyle sabun gibi kaymasına neden olur.

dörtlülere de kafayı takanlar olmuş. o da bugün 80.000 tl'lik sıfır bir araba alsanız bile içinde olan bir sistem. araba kontrolden çıkıp böyle kaymaya başladığında ya da ani frende arabanın çevredekilere benim şoför amı götü dağıttı gidişim gidiş değil kaçın kendinizi kurtarın deme şekli.
  • arabayı bırakıp kaçması muhtemelen kazada kusurlu olması sebebiyledir. yoksa aklı başında olan hiç kimse kaza yerini terk etmez. özellikle arabası ferrari ise.

eğer kendisi alkollü bir şekilde bu kazayı yaptıysa fazla söze gerek olduğunu düşünmüyorum. bu adamların ciddi anlamda ahlak konusunda problemleri var. bunun kazandıkları parayla doğrusal bir ilişkisi olmalı. aklıma başka bir açıklama gelmiyor...
  • merak ettiğimden soruyorum. eğer araç kaskoluysa, ki heralde öyledir, burak polis raporu tutmadan alkolllü olması nedeniyle kaçtıysa, kasko bunu karşılar mı? eğer karşılarsa normal vatandaş için de aynı şey geçerli olur mu? normal vatandaştan kastım bunların hepsi muhtemelen aynı sigortacı ve galeriyle çalıştıkları için firma müşteri kaybetmemek için bir güzellik yapabilir
  • kaza yerini ambulans olmadan, hastaneye veya kolluk kuvvetlerine belirli bir süre içinde gitmeden terk edenleri %100 kusurlu ve alkollü sayarsın olur biter.

ne lan bu mini çakallıklar...
  • görgü tanığı;

''hani zengin şımarık çocukları olur ya ben onlardan zannettim, bir baktım burak yılmaz, sonra siyah minibüs geldi, selçuk inan ve olcan adındı sanırım, onu aldılar ve gittiler''

https://twitter.com/…omtr/status/939802716565536768
  • araç yavaş gidiyor diyen yazarların trafik ışığının yanıp sönme hızını dikkate almadığını düşünüyorum. nasıl bir medya algısı yaratılmaya çalışılıyorsa artık hem kesilmiş hem slow motion yapılmış bir görüntü servis ediyorlar.
  • (bkz: ferrari f12berlinetta)

fiyatı “milyon euro” ibaresi ile bitmektedir.
hesabın var mı? giriş yap