• bunların asıl sonucunu trump iktidarı değiştiğinde yaşayacağız. liberaller tekrardan abd’de iktidar olduklarında bugün az buz yanımızda olan trump’ın tüm kararlarının tersine hareket edecekler; asıl o zaman şov başlayacak.
  • döndürüp döndürüp aynı cümleyi kuran abd başkanı açıklaması
  • bu adam da ergen gibi lan sürekli sevgilisine trip atıyor gibi bir hali var allah hepimize sabır versin yediğimiz tripler yetmiyormuş gibi bu heriften de trip yiyiyoruz.
  • bu trump kadar folloş ağızlı bir politikacı ne gördüm ne duydum.
    bir lafı bir lafını tutmuyor.
    demek ki bu gibi tiplere dışardan bakınca böyle görülüyormuş.
    ibretlik.
  • havlayan köpek ısırmaz diyeceğim ama pekines de köpek doberman da amk.

tanım; abd başkanı olan zat’ın yeni gideri.
  • dönen tüm tiyatro bop eşbaşkanı'nın kendi ülkesinde kaybettiği itibarı kurtarma maksatlıdır.

türkiye'nin başında kapalı kapılar ardındaki her sözlerini dinleyen bir bop eşbaşkanı varken ona "reyis dünyaya kafa tutuyor "
    "osmanlı gibi güçlü! bir devlet olduk" imajı çiziyorlar işte.

bu operasyon muhabbetlerinden önce anketlerde %40 civarında olan oylar bakın nasıl %50'nin üzerinde olacak.

yine prime time'da başlatılan bir operasyon ve yine her şeye balıklama atlayıp inanan bir halk!
  • regl döneminde olabilir. ben çözemedim. yine tehdit ediyor.
  • deli konuşuyor (bkz: konuş deli)
  • şimdiye kadar attığı twitlerden benim anladığım eninde sonunda ekonomik yaptırımları yiyeceğimiz yönünde.
  • o değil de, halkının %80'inin türkiye ile ilgili doğru dürüst bilgisi yokken bir amerikan başkanının ülkemizi bu kadar diline dolaması hiç iyi bir şey değil. kaç gündür varsa yoksa türkiye.
hesabın var mı? giriş yap