şükela:  tümü | bugün
  • “yeter sikerim yapacağınız işi, küsen küssün, darılan darılsın ben bu teroristlerin kökünü kazıyacam” diyerek harekata başlamasıdır. dibine kadar destekliyorum. doları 50 tl yapın amk kete yeriz. ben her gün yeni bir şehit haberi almak istemiyorum!

not: alexdesouzaspor amk sana ne? ne fark eder? gün birlik olma günüdür!
  • katıldığım durumdur.

bir numaralı muhalifim ama şu an için tam destek hükümetin yanındayım

yaşa mustafa kemal paşa...

edit: 15 temmuz 2016 da olduğu gibi - o zaman da sırf demokrasi için sokaktaydım. sular durulunca da gene muhalefetime devam ettim kahrolsun fetö
  • gelen seslere, amerika medyasına, avrupa medyalarına bakıldığında görülen durumdur. baya baya ciddi bir iş yapıyoruz ki kınamalar ardı arkası kesilmeden geliyor. hakikaten ses geliyor. bir hamle yapıldığında gelen sesleri takip edin bunun içinde israil, amerika ve tüm pkk seviciler var ise yapılan iş en doğru iştir.
  • saka degil, dengeler degisti, degisiyor.

katildigim durum.
  • kendini deliliğe vuran ülkeler daha değerli oluyor. böyle garip bir denge var. bu sefer doğruyu yapıyoruz.
  • "doları 50 lira yapın, kete yeriz."
    yarram un yapmak için buğdayı bile ithal ediyoruz.
    kete yermiş.

camdan evde oturuyorsan, komşunun camına taş atmayacaksın.
    operasyon şart mı? şart. ama herkese rest çekmek de doğru değil.
    bugün alkışlayanlar, yarın dolar zirveye çıktığında taşlayacaklar.
    uluslararası kamuoyuna her şeyi delilleriyle anlatırsın.
    dostane ilişkiler geliştirir, herkesi ardına alır yaparsın operasyonunu.
    aksi halde bir düşmanı yok ederken, bin düşman yaratırsın.
    tepkim
  • yapılması gerekeni yapıyor devletim. bu parti meselesi değil devlet meselesi. sonuna kadar destekliyorum yaşananları.
  • türkiye geri adım atmayınca dünyanın jandarmaları da geri adım atmaya başladı. uyuyan devi uyandırdılar. artık yapacak bir şey yok!