• adamlar her yagmurda dogal afet yasiyor, birisi de gelmis buna gorgusuzluk diyor.

artik yeterince yagmur rezilligi cektiniz, buralara bir daha yazmayin. gorgulu arkadaslarimiz rahatsiz oluyor.
  • en ufak yağmurda şehrin ana arterlerindeki alt geçitler ve hatta kaymak gibi dümdüz yollar denize döndüğü için artık yağan her yağmur biz ankaralılar için afet statüsündedir.

ankara'da yağan yağmurlara başlık açılmasını garipsemeniz oldukça garip.

melih başkan sağ olsun, yakında tüm şehir sular altında kalacak, şehrin adını atlantis olarak değiştirebilirsiniz.
  • yavaş yavaş kararn hava ve gök gürültüleri eşliğinde sanırım az sonra ankara'da başlayacaktır.
  • yatağımda uzanmış dinleniyorum. pencerem açık, gözlerim kapalı, sadece gök gürültüsü ve yağmurun hızlanıp yavaşayan sesi var kulaklarımda. arada da ağaçların hışırtısı... aklımda acaba arka bahçe yağmurdan dolayı dolar mı düşüncesi. hafif uykulu modda takılıyorum. uzaklardan bir melodi sesi geliyor. gözümü seyiriyorum azıcık;

fısıltı gibi başlayıp sona doğru yükseldi sessizliğin içinde.

...çiçekler açar.
    altın güneş orda sırmalar saçar.
    bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar.
    yaşa mustafa kemal paşa yaşa
    adın yazılacak mücevher taşa...
  • şaşırtan ve mutlu edendir. hiç beklemiyordum. sıkıcı ve yalnız bir günün tek tesellisi olmuştur. ama biraz daha yağsın, lütfen...
  • (bkz: ankaralıların görmemiş gibi her yağmurda ayrı başlık açması)
  • evdeyseniz sıcak bi içecek eşliğinde izlemesi keyifli olandır.
  • karanlık basık bir hava ve gök gürültüleri. birazdan yağmaya başlar. sen her halinle güzelsin ankara ...
  • normalde istanbul’da yaşayan ve gök gürültüsünden efsane korkan biriyim. dün geldim ankara’ya ve sabahtan beri gök gürüldüyor.

sonra ateşkadehi neden ankara’yı sevmiyor?
    zaten geçen geldiğimde de metro arızalanmıştı.
  • melihe laf atmayın adam ayağınıza denizi getirdi 10 dk yağsın al botunu çık rafting yap lakin alt geçitlerde boğulma riski fazla oralardan uzak durun. eryaman civarı hava kapalı evde bot şişiriyoruz doğa sporu seven arkadaşlar bize katılabilir.
hesabın var mı? giriş yap