• aynısının tıpkısı iki pozisyonda geçen hafta var'a çağrılmayan veya var'a gitmeye tenezzül etmeyen arda kardeşler'in bu hafta var ile malatya lehine penaltı verdiği maç.

durum 1-1, dakika 83.

edit : berbat bir hakem olduğunu düşünüyordum. bu maç fikrimi pekiştirdi. penaltı, ofsayt falan değil, orta sahada çaldığı/çalmadığı fauller, avantaj kuralını piç etmesi, kart standardı, futbolcularla gevezelik etmesi vs. rezalet.

not : ne kadar berbat hakemlik yaptığı entrilerden de belli. göztepelisi de, malatyalısı da doğrandıklarından şikayetçi.
  • an itibarı ile trtsporda tümer ali ve ayhan'ın göztepe aleyhine verilen penaltının penaltı olmadığını ve kararın maçın sonucuna etki eden bir hata olduğunu söyledi.ayni zamanda bünyamin gezerde penalti olmadigini dile getirdi..

arda kardeşler denilen tetikçi göztepe maçlarını katletmeye kaldığı yerden devam ediyor..hakemlik yapıp aldığın paralar boğazında kalsın ne diyim.

maç analizi için serdar gürler bence maçın yıldızıydı.arda kardeşler serdar'a yapılan net kırmızı kartı es geçti.göztepe düşmanı arda kardeşleri göztepe maçlarına atayan başta tff olmak üzere görevli her kim varsa bugün stadta bol bol sizi andık..bilin istedim..

malatyaspora geri kalan maçlarında başarılar dileriz.
  • serdar'ın ayağını skip attı hadebe, sadece sarı ile geçiştiriliyor. sonra tribünden farklı izleniyormuş maç. hadi len oradan.
  • bir malatyasporlu olarak goztepe'ye hep sempatim olmuştur. ancak bu yerde yatip duran oyuncuları yüzünden uyuz oldum. adam gibi oynamiyorlar. oyunu soğutmak için 25 dakikada en az 5 futbolcu yerde yattı. futboldan soguma sebebi.

edit: bu mesajı yazarken iki kişi daha yere yattı.
  • başta lamine gassama olmak üzere göztepeli oyuncuların oyunu soğutma amaçlı yerden kalkmamaları ve müsabaka hakemi arda kardeşler'in bu kötü niyetli hareketlere müsaadesiyle geçen bir ilk yarısı geride kalan maç.
  • hic şaşmaz bir kuraldır. bir gol atıp üstüne yatayım ve zamana oynayayim dersen son dakikalarda cakarlar. kaldı ki dk 88 de gokhan'in sutu direkten donmeseydi goztepe 1 puani da alamayacakti.
  • göztepe'nin forması korkunç. ne buldularsa giymişler. mehmet sepil o kadar vizyonu geniş bir başkansın şu takıma düz renk bir forma yaptır da her maça jokey gibi çıkmasınlar ya.

toplu olarak da çok kötü görünüyorlar.
  • tribünden izlediğim ve çıplak göz ile arda kardeşler denen şahsiyetin nasıl bir tetikçi olduğunu canlı şekilde gördüğüm karşılaşma.

adam gözünün önünde yapılan faullerde çok güzel salağı oynuyor. malatya'nın 2 kırmızısını atladı.

edit: cümle düşüklüğü.
  • su an goztepe ceza sahasında açık bir elle oynama söz konusu. eger penaltı gelmezse yazıklar olsun.

edit: goztepe gördüğüm en çirkef oyunculara sahip. surekli olarak süreye oynadılar. ozellikle serdar ve alpaslan denen oyuncu musvetteleri karakterden nasiplenmemisler.
  • burna pis kokukarın geldiği göztepe'nin ilhan palut yönetiminde çıkacağı ilk maç.

(bkz: 10 kasım 2019 arda kardeşler'in vereceği penaltı)
hesabın var mı? giriş yap