• 600 sayfalık ortaçağ süsleme sanatı kitabı okumak bu maçtan daha çok keyif verir.
  • (bkz: abdullah avcı'yla ilk yarı 0-0 keyfi)

yunus mallı da 10 dakika terini atıp çıktı.
  • trabzonspor için klasik bir amaçsız takım maçı hele bir de ekuban ve nwakaeme yokken iyice bariz oluyor. alt tarafla fark 6 üst ile de 6 onun verdiği saçmalık var.

ama azcık ayıksa, fener de seri puan kayıpları başlayacak psikolojik, gs zaten allaha emanet, saçma bir 3.lük hatta 2.lik hiç imkansız olmaz.
  • rize uzatmada bi şut attı direkten döndü, yemin ederim topu görmedim. hız rekoru olabilir.
  • bugün saat 16:00’da başlayacak karadeniz derbisi. kültür olarak birbirine çok yakın iki şehrin, duruş olarak birbirinden çok farklı olması da ilginçtir.

bugüne kadar oynanan maçlarda trabzonsporun büyük üstünlüğü bulunmakta. 26ya karşı 5 maç! ve bu 5 rize galibiyetinden 4’ü rize sahasındadır.

rize, şikeden hüküm giyen bülent uygunla lige tutundu. rahatlamak için yine kazanmak zorunda. trabzonspor ise lige havlu atmış vaziyette ve nwakaeme ve ekuban yok, ve sadece rakibinden çok çok üstün kadrolarla başarılı olabilen avcı var. bu yüzden net bir rize galibiyeti gözüküyor. belki berabere de bitebilir avcı zaman geçirmeleri ve kitlemeleri ile.
  • adam trabzon'un şu top oynayışıyla 3.lük hatta 2.lik hayalleri kuruyor sjjsjs

t: karadeniz derbisi.
  • ava giderken, av olan tsye bir darbede güçlü sivas'ın eski kahramanından. eskiden olduğu gibi sever tsyi avlamayı.
  • ismail'in adama teması yok, parmak ismail'in takımlara taban giriyor, cücü sarı kartı ismail'e gösteriyor. parmak'ın sarısı var, bir sarı daha hop kırmızı olacak çünkü.
  • cüneyt çakır her faulde rizeli futbolculara kart çıkarttı. hesap bazen tutmuyor ts eksik kaldı.
  • - yunus malli icin 1.5m euro maas vermek cok sacma bir is oldu. geldiginden beri bir tek olumlu isi yok. asist gol bile demiyorum o zaten yok da.

- ayaga pas yapmada bile sorun yasiyor trabzonspor. bu adamlar idmanlarda ne calisiyor anlamak güc.

- hüseyin türkmen sag bekte serkan asandan kötü degil.

- ismail köybasi bu futboldan hala nasil para kazaniyor anlamadim birakin kardesim genclere yer verin

- trabzonsporda sezon sonu bir temizlik şart. maalesef yönetim alexander sörlothtan kazandigi parayi yunus malli benik afobe gibi bos adamlara verdi. yazik oldu ve takim vasat oyuncu doldu.
hesabın var mı? giriş yap