• şu bitik halimle yurtdışından internetle geçen hafta alışveriş yaptım. 180 dolar.

bugün yapsaydım 30 tl zararım olacaktı, haftaya yapsaydım muhtemelen 50 tl zararım olacaktı. ( 3.91)

şubat ayında alışverişi iptal edeceğim. 100 tl kar bekliyorum.
  • başkanlık sistemi gelince dibe çakılacak kur. şu an yabancılar koalisyon olabilir endişesiyle dolar satıyor, fakat partili cumhurbaşkanlığı sistemi ile güven yeniden tesis edilecek ve dolar eski seviyeleri olan 1-1.2 tl bandına geri gelecek.
  • arttığı her kuruşta keşke dolarım olsaydı dediğim kur. 3.60 psikolojik sınırdı. bundan sonra 4'ü görmesi sürpriz olmaz.
  • yanlış bir kanı oluşturan başlıktır.
    türk lirası tüm para birimlerine karşı değer kaybetmektedir.
    o yüzden konunun asıl tartışılması gereken başlık şudur 2017 ekonomik krizi
  • gunu 3,77 ile kapatacak kurdur. yatirim icin altin ve euroya yoneldim. euro da 4tl olup krize girdigimizin tescili olacaktir.
  • sanki 4 olunca durucak
    peh.... sonraki hedef 5 ve 6 hızlı gelecek bu yıl içinde...
    yeni espriler bulmak zorunda kalacaksınız.
  • bu enflasyon oluyor, kimse sallamıyor.
    maaş zamlarımız muhtemelen açıklanan enflasyon oranında %8 falan olacak.
    hadi hayırlısı
  • an itibari doların 4 tl olmasına tepkili olarak sert düşüşler yaşanandır(!). bin anda 3,77'den 3,75'e düşüş gösterendir.
    kaçtan açıldığını da sormayın len düştü işte.
    hade be ula ben yazıyı yazana kadar 3,76'yı geçti bir de 10 parmak yazıyorum diye övnürüm.
    bugün 4 lirayı görmez bence çok kasmayın. bir hafta daha var buna. ama 23 ocakta muhtemelen 4,5 tl'de felan kapatır. ocağımıza incir ağacı misali.
hesabın var mı? giriş yap