• 10 erkeğe sorduk, tek popüler cevap aldık;
    karımı aldattım ve boşadı.
  • bu tanıma uyan ve geçenlerde duyduğum bir sebep "ben hayatımı yaşamak istiyorum."

hayatını yaşamak istiyor olabilirmiş.
  • erkekler için neden gerektiğini düşünmüyorum. kadın alttan almayı kestiği an olay mahkemeye taşınır, eminim.
  • kardeş bilemeyiz ne acılar çekmiştir.
    hayatını cehenneme çeviren kafasını emcükleyen bir kara dulla evlidir belkide
    çocuklar için direnç koymuştur hayata, hayatta onun amina koymuştur. kınama kardeş başa gelmeden bilemezsin.
  • karısını ve çocuklarını sevdiği için de olabilir. layıkıyla kocalık babalık yapamadığını düşünerek alınmış bir karardır yani. belki. olmayabilir de tabi..
  • cunku 10 senelik evli ve cocuklu..
  • hayatınız boyunca sohbet edemeyeceğiniz bir insanla evlenmeyin değerli gönül insanları . her şey güzellik değil, madde değil. gönül bağı kuramadığınız biriyle evlenirseniz bir gün bir yerde üzülürsünüz.
  • başka birine aşık olmuştur, karısını artık eskisi gibi güzel bulmuyordur belki de ondan yaptığı çocuk istediği gibi olmamıştır bunun için istediği çocuğu yapabilecek başka bir eş arıyordur. erkek tarafı hep karmakarışıktır ama erkek bir zaman sonra pişman da olur. kadın tarafı içinse ilkten sarsılır tabi haliyle sonra biraz söylenir "boyu posu devrilsin, yanağından öpücüğü sofrada tuzunu eksik etmedim" sitemleri ardından gelen çocuk eğer erkekse çocuğu babaya karşı kışkırtma. çocuk eğer kızsa yaşadıklarımdan ders al nasihatleri. sonra ne mi oluyor? o kızlar erkek düşmanı olup çıkıyorlar bunları bir de sevgileri aldatıyor. anne kız aynı kader. erkeklere güvenmiyorlar. kadın türkiye'de yaşadığı müddetçe zaten evlenemez töreye ters (!) ve kıza düzgün bir erkek yazar, kız artık bütün erkeklerin canı cahenneme kafasındadır olan yine o masum düzgün erkeğe olur. en son erkek bir gün kapıyı çalar. tak. tak. kapıyı kız açar bir şey demez. erkek içeri gelip kadınla biraz oturur. kız yanlarına gelir. uzaktan genel çekim susarlar. ve sanat filmimiz biter. jenerik akarken filmin senaryo ve yönetmende kız tarafından terslenen masum düzgün çocuğun adı yazılıdır. bunu da hiçbiri bilmez.
    +ne diyorsun abi?
    - ben demiyorum turgut uyar diyor doldurun kadehleri eksilmesin.
  • çocuğumuz olsun diye götlerini yırttıktan sonra anneliğin hakkını veren eşlerinden soğumaları ve çocuk/ev işleri düzleminde hayatını karartan eşleri yerine, bu tür bağları olmayan kadınları tercih etmeleri olabilir.
    sevgili hemcinslerim, lütfen bu dengesiz cinsin gazına gelip doğurmayın.
    bir erkeğe değil, yalnızca tek başına kendinize güvenebildiğiniz zaman ve gerçekten istediğinizi hissettiğinizde doğurun.
    çare ertes 72.
hesabın var mı? giriş yap