• yav gs'nin hazırlık maçlarını bile fırsat bilip havlayan orrospu çocugu birini görüp üzülüyorum.
    piç kurusunun biri de bunlara anladığı dilden konuşun demiş.
    e be orospu çocuğu geçen sene zor bela ligde kaldınız biz senle şimdi hangi dilde konuşalım ?
  • ryan babel geçen seneki gibi sahada yok olduğu döneme girmiş. 3 aya çıkar.
  • özellikle kanatlı arkadaşlara diyorum ki hazırlık maçlarımızla bol bol dalga geçin. nasıl olsa lig açılınca hepiciğinizi mahrem yerlerinize bevledeceğiz. o zaman göreceğiz kim kiminle nasıl dalga geçiyor. bu bir.

ikincisi, kadro olarak ligin altından girip üstünden çıkmak için yeterli bir kadro. her türlü ligi donumuzda sallarız.

3, cl için defans varyasyonları, forvet ve dos şart.

4, emre mor çok can yakacak. bu seneki unyekuru'muz bu çocuk ta bura yazım.

eyyorlamam bu kadar.
  • falcao malcao derken takım hazırlık ve akhisar kupa maçlari dahil leş gibi top oynuyor. fernando gitti yeri doldurulmadi. seri fernandonun yerinde harcanıyor. hocam da inadına seriyi orada oynatıyor, amerikayi yeniden keşfetmeye çalışıyor. hadi augsburg maçını anlarım yedekler falan ama fiorentina maçındaki oyunu ve skoru izah edemez kimse bana. valla ben geçen sene ki gibi bir oyun ve geçen sene ki gibi bir şampiyonluk istemiyorum. ( hakemler falandi filandı girmek istemiyorum konu uzar gider yoksa) iki senedir şampiyon oluyoruz. catır çatır oynayıp, ligin şu durumuna göre fark atarak şampiyon olmak ve avrupada başarı bekliyorum. bekliyordum diyelim hazırlık maçları öncesi...
  • dün oynadığımız sivas maçından sonra bizimle dalga geçen gs taraftarı bu maç için ne düşünüyor acaba? geçen sezon 16. olmuş bir takımdan 4 gol yemek nedir? bakın bir fenerbahçe taraftarı olarak sizinle dalga geçmek yerine daha faydalı şeyler söylemek istiyorum: öncelikle bu takımı ucl'de kevgire çevirirler. ayrıca, ndiaye, onyekuru, fernando gibi adamlarınızın yerini dolduramadılar. ve siz bu adamlarla geçen sene istisna olarak 69 puanla şampiyon oldunuz. bu sene o puanla şampiyonluk hayal ötesi... şampiyon olmak için geçen seneden iyi olmanız gerekiyorken siz daha geriye gidiyorsunuz. akhisarı tek golle yendiniz. düşünün, tek golle yendiğiniz takım geçen sene süper ligden düşmüş bir takım. söyleyeceklerim bu kadar...
  • maçı izleme fırsatım olmadı ama tr'da hiçbir takım avrupa'da oynamaya layık değil. parçalarlar. herkes birbiriyle dalga geçiyor da tencere dibin kara seninki benden kara. neyse. annemizin liginde yarışmaya devam ederiz.
    t:gs'nin yine ve yeniden 4 yediği karşılaşma.
  • kebapçı mağdurunun kişisel şovunu ve pr çalışmasını yapmak için ayarlattığı ama umduğunu bulamadığı maç. maç bitiminde o şaşkın surat ifadesiyle tribünleri alkışlama çabası çok komikti. bir de maç öncesi "gs bir gün beni istemezse fiorentina'ya gelirim" diye açıklama yaptı utanmadan. türkiye'de siyasi ilişkilerinle, hakemlerle zar zor sonuç alıyorsun, sen uçmuyorsun müritlerin ucuruyor, avrupalı ne yapsın senin gibi taktik bilmez, demode çöpü? insan biraz haddini bilir ya.
  • şike soruşturması geçirmiş ve tinerci şımarık, şuursuz fanatiklerin akılları sıra dalga geçmeye çalıştığı maç. yahu şampiyonlar liginde 0 çeken, liverpool’ dan 8 yiyen kimdi ? açtırmayın adamın ağzını şimdi.
  • fiorentina'nın takım değeri anlık olarak 239m euro. avrupa ile aramız çok fazla açılmış.

tanım : galatasaray'ın madara olduğu maçtır.
  • oyunda simeone diye bir oyuncu var, acaba dedim, sonra spiker chiesa oyuna girdi deyince arkadaş 98 e mi döndük dedim hakikaten enrico chiesa ve diego simeone nin çocuklarıymış bu oyuncular.
hesabın var mı? giriş yap